מט"י- מרכז טיפוח עסקים ראשון לציון

מנכ"ל : מוטי מורד
רחוב: עין הקורא 34 ראשל"צ 75271
טלפון:9674704 ,9674704, 03-9674228   פקס 03-9674094  office@matirishon.org.il / www.mati-rishon.org.il

מט"י ראשל"צ, המרכז לטיפוח יזמות בראשל"צ, הוקם בשנת 94' כעמותה ללא כוונות רווח במטרה לסייע ליזמים לוגו מטי לקישוטולבעלי עסקים קטנים מאזור ראשל"צ והסביבה. תרומתם של מומחי מט"י ראשל"צ לעסקים ניכרת בכל: מאז הקמתו, סייעו המומחים של מט"י ראשל"צ לאלפי יזמים ובעלי עסקים קטנים, גייסו הלוואות המיועדות להקמה ולהרחבה של עסקים קטנים במיליוני שקלים, והעבירו מגוון קורסים וסדנאות בנושאי ניהול ושיווק העסק.
המומחים של מט"י ראשל"צ יגישו לך סיוע יסודי ונרחב בכל שלב ושלב: הם יבחנו עבורך את כדאיות הרעיון העסקי, יגייסו עבורך מימון להקמת העסק או להרחבתו, יקשרו אותך עם אנשי מקצוע מעולים שילוו וידריכו אותך באופן אישי, ויפתחו בפניך עולם שלם של ידע עסקי, הכולל קורסים וסדנאות הדרכה בכל הקשור לניהול העסק.
ובנוגע למחיר. כעמותה ללא כוונות רווח, שירותי המומחים של מט"י ראשל"צ ניתנים במחירים אטרקטיביים במיוחד, וזאת בזכות התמיכה של קרנות וגופים ציבוריים כממשלת ישראל, הרשות לעסקים קטנים, המשרד לקליטת העלייה, עיריית ראשל"צ, ג'וינט ישראל, הסוכנות היהודית ועוד.

ההצלחה שלכם היא המומחיות שלנו!שירותי מט"י ראשל"צ:

ייעוץ אישי לבעלי עסקים ויזמים
כשאתה בתחילת הדרך, הייעוץ והליווי העסקי של המומחים שלנו עשויים לפתוח בפניך את כל הדלתות להצלחה. בעזרת הייעוץ האישי של מומחי מט"י ראשל"צ, תוכל לבחון את הכדאיות הכלכלית, הסבירות העסקית וסיכויי המימוש של הרעיון או העסק שלך. המומחים יסייעו לך בהכנת תוכנית עסקית שלמה ומגובשת לבחינת הכדאיות הכלכלית– המהווה תנאי הכרחי לגיוס המימון, ומומלצת אף לצורך השגת משקיעים לעסק. מהמומחים של מט"י ראשל"צ תקבל לא רק עצות, אלא גם את כל האינפורמציה הנחוצה לך בנושאי מסים , השגת רישיונות, ייעוץ משפטי, ניהול ספרים ועוד.
ליווי וחונכות עסקית
כשאתה בתחילת הדרך, הייעוץ והליווי העסקי של המומחים שלנו עשויים לפתוח בפניך את כל הדלתות להצלחה. בעזרת הייעוץ האישי של מומחי מט"י ראשל"צ, תוכל לבחון את הכדאיות הכלכלית, הסבירות העסקית וסיכויי המימוש של הרעיון או העסק שלך. המומחים יסייעו לך בהכנת תוכנית עסקית שלמה ומגובשת לבחינת הכדאיות הכלכלית– המהווה תנאי הכרחי לגיוס המימון, ומומלצת אף לצורך השגת משקיעים לעסק. מהמומחים של מט"י ראשל"צ תקבל לא רק עצות, אלא גם את כל האינפורמציה הנחוצה לך בנושאי מסים , השגת רישיונות, ייעוץ משפטי, ניהול ספרים ועוד.
הלוואות מקרנות מימון
אם יש לך רעיון יזמי או עסק קטן עם פוטנציאל להתרחבות וחסר לך מימון – תגלה שהמומחים שלנו עשויים לעזור לך רבות גם בתחום זה. מקורות המימון הפרטיים והממשלתיים שמומחי מט"י ראשל"צ מעמידים לרשותך מוצעים לך בתנאים מיוחדים מאוד – כמו ריבית נמוכה במיוחד, הקלות משמעותיות בביטחונות ופריסת ההחזרים על פני תקופה ארוכה. לרשות מט"י ראשל"צ קרנות המעניקות הלוואות בתנאים האטרקטיביים ביותר. לך, כבעל רעיון יזמי או עסק מבטיח – מגיע ליהנות מההלוואות המיוחדות הללו – בסכומים שבין 15 ל-200 אלף דולר, לתקופת החזר של עד 5 שנים. ולדוגמא:

קרן רש"י – הלוואות ללא ריבית, צמודות דולר ארה"ב בלבד.
קרן קורת – הלוואות לתקופה של עד 5 שנים ותקופת גרייס עד 6 חודשים. 
הקרן בערבות המדינה – הלוואות בערבות המדינה עד לסך של 700,000 ₪ .
הקרן לעולה העצמאי של משרד הקליטה – לעולים ולתושבים חוזרים זכאים. וקרנות מימון נוספות.
ועוד מגוון של קרנות פילנטרופיות. 

אם יש לך עבר בנקאי נקי, מובטח לך סיוע מקצועי מושלם וליווי אישי צמוד בכל תהליכי קבלת המימון: בחירת אפיקי המימון המתאימים והמשתלמים ביותר, הכנת תוכנית עסקית כתנאי לקבלת ההלוואה, בצירוף המלצה חמה של מט"י ראשל"צ.

קורסים וסדנאות
כשמדובר ברכישת ידע עסקי, אין כמו המומחים של מט"י ראשל"צ להעניק לך את כל הכלים שאתה צריך כדי להקים עסק מצליח ולנהל אותו בחוכמה. במט"י ראשל"צ תוכל להשתתף במבחר קורסים וסדנאות הדרכה ליזמים ולבעלי עסקים וליהנות מהנחיה מקצועית ומהרצאות מרתקות של המומחים המובילים בארץ בכל תחומי העסקים.
בוגרי הקורסים והסדנאות שלנו רכשו ידע, מיומנויות וכישורי ניהול עסקי שהעניקו להם את הכלים הטובים ביותר להתמודדות בעולם העסקים – והעלו אותם על מסלול ההצלחה.
אל תוותר על רכישת ידע שעשוי לתרום לך באופן משמעותי ולקדם אותך להשגת מטרותיך, בכל תחומי העסק – הקמת עסק וניהולו, מימון, יזמות עסקית, שיווק וקידום מכירות, עבודה מול הבנקים, ניהול פיננסי, ניהול כוח אדם, דיני עסקים, חשבונאות וכספים, אסטרטגיה שיווקית, אמנות המכירה ועוד.
התייעץ עם המומחים של מט"י ראשל"צ, שישמחו לכוון אותך לסדנאות וקורסים המתאימים לצרכיך. הקורסים והסדנאות מתקיימים בשעות נוחות בערבים בשפה העברית או הרוסית.

מידע עסקי
למומחים של מט"י ראשל"צ יש הרבה מה להעניק לך בתחום המידע העסקי. בכל תחום ובכל נושא הנוגעים לעסקים וליזמות יעמידו לרשותך המומחים שלנו מאגרים נרחבים של מידע עסקי, ויסייעו לך להתמצא ולהיעזר בו על פי צרכיך ומטרותיך.
מאגרי המידע כוללים נתונים בנושאים שונים ומגוונים, כמו: מידע עסקי על חברות ועסקים בישראל, "אורות אדומים" – שיקים חוזרים, חשבונות מוגבלים ועוד.
בנוסף, תמצא אצלנו מידע שיווקי יקר ערך: סקרי שוק ומאגרי מידע לאיתור אינפורמציה על חברות, ענפי פעילות, פלחי שוק, ניתוח מתחרים וקריטריונים מוגדרים אחרים.
כדי להקל עליך, יועבר אליך החומר ישירות על פי בקשתך בפקס או בדואר האלקטרוני.
בנוסף, תגלה שמט"י ראשל"צ מעניק לך הזדמנויות מצוינות לקשרים טובים. המומחים שלנו נמצאים במרכזו של צומת מידע וקשרים אישיים חשובים, וישמחו לכוון אותך לגורמים ולאנשים בעלי פוטנציאל גבוה לסיוע בקידום העסק שלך.

 

לפרטים והרשמה ניתן לפנות מט"י ראשל"צ

בטל' 9674704 -9674704 /  03-9674228   פקס 03-9674094

E-mail: office@matirishon.org.il / www.mati-rishon.org.il