30 יום למשחק הפתיחה של אליפות אירופה בכדורגל לנשים

תמונת קבוצת הכדורגל

נבחרות אנגליה וגרמניה יפתחו את הטורניר באצטדיון העירוני בראשון לציון

 ראש העיר דב צור: "העיר ראשון לציון שמחה וגאה לארח את משחקי הפתיחה של אליפות אירופה בכדורגל נשים, נדבך נוסף בחיזוק תדמיתה של העיר"*

עמוס מסיקה, מנהל האצטדיון בעיר ראשון לציון, "האצטדיון שנבחר על ידי אופ"א לארח את משחק הפתיחה עבר שדרוג מקיף ויספק חווית צפייה מיוחדת לתושבי העיר"

בעוד כחודש ימים, ב- 15.7, יתקיים באצטדיון הכדורגל בעיר ראשון לציון המשחק הראשון של אליפות אירופה בכדורגל לנשים עד גיל 19, שהינו השני בחשיבותו באירופה. בטורניר תשתתפנה שבע מהנבחרות הלאומיות עד גיל 19 הטובות באירופה, בניהן ספרד, אנגליה, גרמניה, שבדיה, נורווגיה, דנמרק, צרפת וכמובן הנבחרת הצעירה של ישראל, שמשתתפת בטורניר כמדינה המארחת.

 האצטדיון העירוני בראשון לציון יחווה לראשונה את היורו לנבחרות צעירות ויארח את המחשק בין נבחרת אנגליה וגרמניה בשעה 19:30. לדברי עמוס מסיקה, מנהל האצטדיון בעיר ראשון לציון, "האצטדיון שנבחר על ידי אופ"א לארח את משחק הפתיחה יספק חווית צפייה מיוחדת לתושבי העיר".

באצטדיון העירוני בראשון לציון מתכוננים במרץ לקראת אירוח אליפות אירופה לנשים עד גיל 19. מסיקה מספר כי האצטדיון הכולל  6,000 מקומות ישיבה עבר מקצה שיפורים של ממש בהתאם להנחיות של אופ"א. באצטדיון הוחלפו כל הכיסאות הפגומים בחדשים, בוצעה צביעה וניקיון יסודי של חדרי ההלבשה והמלתחות של השחקנים והשופטים כמו גם שדרוג תא העיתונאים שיכלול מעתה יותר עמדות ייעודיות שיסונכרנו, באמצעות נתב למערכת אינטרנט אלחוטית. מעבר לכך בימים הקרובים תסתיים התקנתו של לוח תוצאות אלקטרוני בגודל 2 על 3 מטר.

 לרגל המועד  המיוחד מודיעה ההתאחדות לכדורגל על תחילת מכירתם של הכרטיסים לטורניר. כל הכרטיסים יוצעו במחיר סמלי של 10 ₪ וניתן יהיה להשיגם  באתר הטורניר wu19israel.co.il או במשרדי "לאן" *8789.
לפרטים נוספים: שי גרינברג 03-5775027 או 054-4666329