ראשון לציון צהלה ושמחה

למרות מזג האוויר האביך, עשרות אלפי תושבים מלאו את מוקדי החגיגות בגן העיר, גן בעברית ופארק נאות שקמה * וגם: תלמידי תוכנית נתי"ב קיימו את ההפנינג השנתי לילדי כיתות א'-ד' בעשרה מוקדים ברחבי העיר

ראשון לציון צהלה ושמחה ולמרות מזג האוויר האביך, הגיעו עשרות אלפי תושבים למוקדי החגיגות בגן העיר, גן בעברית ובפארק נאות שקמה. בבמה המרכזית בגן המושבה הופיעה נסיכת הפופ נועה קירל. לפניה עלו לשמח את הילדים מימי ויויו- החברים של רינת. במופע המרכזי בפארק נאות שקמה לקח כוכב הילדים רוי בוי את הילדים למעמקי הג'ונגל. עוד על הבמה בנאות שקמה- משה דץ יחד עם הכבשה שושנה עלו במופע מוזיקלי עם מיטב הקלאסיקות.

בבמה השלישית- גן בעברית, הפארק במזרח העיר, הופיע הקוף הכי מצחיק במדינה- קופיקו וזאת במסגרת מופע חדש דוקטור ליבי רופאת צעצועים. בנוסף הופיעה רוני נדלר הלוא היא רוני והלהקה במופע מוסיקלי לכל המשפחה. סביב הבמות הוצבו מתנפחים, פינות יצירה וסדנאות, דוכנים ובובות ענק שהסתובבו בין הילדים. במסגרת פסטיבל הקומדיה וההומור השלישי על שם ספי ריבלין, נהנו תושבי העיר מסוף שבוע מצחיק ומהנה עם הופעות של מוני ובראבא, החברים מ"זהו זה" עלו במופע משותף וחד פעמי, ענת וקסמן עלתה במופע בכורה "אשת המערות", צמד הסטנדאפיסטים אלי ומריאנו חגגו 20 שנה יחד וארחו את הקולגה מ"ארץ נהדרת"- רועי בר נתן. צביקה הדר וקרן פלס שילבו כוחות במופע מוזיקלי וחגיגי, "הטיש הגדול" ורבקה מיכאלי ארחו את הקומיקאית מיקי קם, כוכבי הקאמל קומדי קלאב עשו מרתון קורע במיוחד והתקיימה בכורה ארצית של המופע החדש, "לוקחים את הזמן 2", בכיכובם של רוני דלומי, ליבי רן ואליענה תדהר.

גם בני הנוער חגגו פורים לילדי בתי הספר היסודי

תלמידי תוכנית נתי"ב - נוער תומך בילדים בקהילה, שמפעילה המחלקה לעבודה סוציאלית בקהילה במינהל לשילוב חברתי ובשיתוף עמותת "מכוונים מעלה" ואגף נוער וצעירים, קיימו הפנינג בעשר שכונות בעיר. ההפנינג הפך זה מכבר למסורת וזו השנה השישית שהוא מתקיים.

ילדי נתי"ב, בכיתות א-ד נהנו מדוכני משחק ומזון ללא עלות, שתופעלו על ידי בני נוער שמדריכים בתוכנית ועל ידי הוריהם, בהובלת צוות רכזות נתי"ב וקבוצת האימהות הפעילות. "בכל שנה אני שמח לראות לא רק את הפורימונים המושקעים של נתי"ב, אלא גם את ההירתמות הקהילתית להצלחתם" אמר סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי.

צלמים: עידן גרוס, אבי קקון, רפאל בן דור, אביב בן אור

 

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

14.3.2017