קרית החינוך אמירים - אחד הטובים בישראל

קרית החינוך אמירים - אחד הטובים בישראל
  קרית החינוך אמירים בין עשרת בתי הספר  הטובים בישראל במדעי המחשב

 עם ממוצע מדהים של 89.3 התברג בית הספר למקום השביעי בארץ במקצוע היוקרתי * ככה זה כשסגל המורים במגמה  מונה את אנשי המקצוע המובילים בתחום, התלמידים מסיירים במהלך השנה בחברות הייטק ענקיות ומתכוננים לפרויקט הגמר- בניית אפליקציות לסלולרי

 מגמת הנדסת תוכנה בקרית החינוך אמירים בראשון לציון התברגה לעשרת בתי הספר הטובים בישראל במדעי המחשב. המגמה שמציינת שבע שנים להקמתה, ממוקמת במקום השביעי בארץ עם ממוצע ציונים מרשים במיוחד של 89.3 במקצוע מדעי מחשב ברמה 5 יחידות לימוד.

בבית הספר מעודדים את התלמידים למצוינות שבאה לידי ביטוי בעבודת צוות המאופיינת במסירות מקצועיות ,יזמות, חדשנות והטמעת תוכניות למידה מהחדישים ביותר בתחום.

במגמה מבינים שכדי להכין את התלמידים כמה שיותר טוב ליישום הכלים שלמדו בשטח, עליהם להפגיש אותם, כבר בתקופת הלימודים עם חזית הטכנולוגיה המתקדמת בעולם ההיטק. כך למשל יוצאים תלמידי המגמה לסיורים בחברות הייטק מובילות כמו גוגל ו-IBM, סיסקו ,אימפריביה אורקל ועוד.

כמו כן, צוות המורים במגמה מונה אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, אשר רכשו ניסיון רב בהוראה ובתעשיות הייטק בתפקידי מחקר ופיתוח, ומתעדכנים כל העת בחידושים האחרונים הקיימים בשוק.

מנהלת בית הספר, אתי וינקלר הוסיפה כי המגמה מכשירה את בוגריה לחשיבה מערכתית, יכולת יישום של אלגוריתם מורכבים תוך שימוש בשפות תיכנות מתקדמות וחשיפה לחידושים טכנולוגיים בעולם הנדסת תוכנה ואינטרנט. הידוק הקשר של המגמה עם תעשיית ההייטק, פותח צוהר לעולם רחב ,נרחב מעניין ומאתגר לתלמידיו לקידום בעולם טכנולוגי מתפתח ולהשתלבות במסגרות אקדמאיות וצבאיות מובחרות.

נציין כי התלמידים זוכים לשעות אישיות על פי הצורך האישי, כאשר לרשותם מעבדות חדישות בטכנולוגיה מתקדמות. במהלך הפרויקט המסכם שלהם בנושא שירותי רשת ובניית אפליקציות לטלפון הסלולרי, הם זוכים לתמיכה וליווי אישי של מורי המגמה.

ראש העירייה, דב צור, שיבח את ראש מינהל החינוך, ד"ר שוש נחום, את מנהלת בית הספר, אתי וינקלר ומורי המגמה: "הבאתם גאווה לעיר והוכחתם שראשון לציון ניצבת בקדמת הטכנולוגיה עם דור מוכשר, חכם ויצירתי. אנו בעיריית ראשון לציון נשקיע, נשדרג ונתגבר כל העת את הסביבה הלימודית כדי למצות את מלוא הפוטנציאל שטבוע בכל אחד מתלמידנו, ישר כוח".

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

17 בדצמבר 2013