העירייה מתגייסת לסייע לבעלי עסקים שגויסו ב"צו 8"

 

העירייה תפרסם באתר האינטרנט ובפייסבוק העירוני רשימת בעלי עסקים ששירתו במילואים במהלך "צוק איתן" במטרה לעודד את תושבי העיר לרכוש דווקא אצלם

עיריית ראשון לציון מתגייסת לסייע לבעלי עסקים שגויסו ב"צו שמונה" להשתתף במבצע "צוק איתן". העירייה מציעה לכל אותם בעלי עסקים להעביר אליה את פרטי העסק והוכחה כי שירתו במילואים במהלך המבצע, והעירייה תעניק להם פרסום באתר האינטרנט העירוני ובפייסבוק העירוני, במטרה לעודד את תושבי העיר לרכוש דווקא אצלם.

היוזמה לרעיון נולדה בשיחה בין ראש העירייה, דב צור, והמשנה לראש העירייה ומחזיק תיק רישוי עסקים, אייל מושיוב, אשר מחפשים דרכים לסייע לבעלי העסקים תושבי העיר שספגו ירידה משמעותית במהלך המבצע.

כמו כן, פרסמה העירייה דוא"ל ומספר טלפון , אשר עומד בימים אלו לרשות בעלי העסקים במטרה לסייע להם בבעיות שונות.

ראש העירייה, דב צור, אמר כי הימים הללו מוכיחים לכולנו שוב עד כמה צה"ל הוא צבא העם ועד כמה צה"ל מחזק את העם והעם מחזק את צה"ל. אנחנו רוצים להמשיך ולחזק את חיילי צה"ל ואת אנשי המילואים ובשוך הקרבות, נפעל לסייע להם לחזור למסלול חייהם עד כמה שניתן".

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק רישוי עסקים, אייל מושיוב: "בימים האלה, כל אחד צריך לתת את חלקו. יש כאלה שעושים מעל ומעבר, עוזבים את המשפחה, עוזבים את העסק ויוצאים להגן על המולדת, תוך סיכון חייהם. אנחנו רוצים לתת להם בחזרה. אנחנו ניתן לבעלי העסקים שגויסו בצו 8 את הפלטפורמה לפרסם את העסק שלהם ונקרא לתושבי העיר לרכוש אצלם ולהוקיר להם תודה.

אנחנו גם נשמח להוות אוזן קשבת לאותם בעלי עסקים ובעלי עסקים בכלל בעיר שזקוקים לסיוע, וככל שניתן יהיה לסייע להם – נעשה זאת".

בעלי עסקים אשר גויסו בצו 8 ומבקשים לקבל פרסום, ובעלי עסקים שזקוקים לסיוע, מתבקשים לפנות
במייל meiravm@rishonlezion.muni.il ו בטלפון – 03-9547343

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

28 ביולי 2014