תעודות הערכה לחברי היחידה המיוחדת בחברה לביטחון

חברי היחידה לבטחון בראשון מקבלים תעודת הערכה

התרומה הנחושה והמקצועית של אנשי השטח הובילה לפיצוח פרשיית סמים ולמעצר החשודים המעורבים.
מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני, העניק השבוע תעודת הערכה מיוחדת לצוות יח"מ (יחידה מיוחדת) על תרומה מקצועית וייחודית שסייעה בפעילות החשובה במאבק נגד נגע הסחר בסמים.
תעודת ההערכה ניתנה לצוות על מהירות התגובה, גילויי יוזמה וערנות שהביאו לפיצוח פרשיית סמים שכלל חיפוש בבתים, עיכוב ומעצר החשודים.
בתעודה שהוענקה לחברי הצוות נכתב: "פועלכם ושתוף הפעולה יחד עם גורמים נוספים תרמה להתקדמות החקירה אשר הניבה שני כתבי אישום ו-26 אישומים בגין סחר בסמים ובקשה למעצר עד תום ההליכים."
כמו כן, הוענקו שתי תעודות הערכה אישיות לפקחי החברה על גילוי יוזמה וחריצות שהביאו להצלת חיי אדם ועל גילוי יוזמה שהביאה ללכידת שודד קשישה שהיה רכוב על אופנוע.
סגן ראש העירייה ומחזיק תציק הביטחון במועצה, רז קינסטליך: "עובדי החברה לביטחון משקיעים לילות כימים כדי להפוך את חיינו בעיר לטובים ולבטוחים יותר. יכולתם המקצועית הגבוהה של העובדים והמחויבות עמה הם מגיעים לשטח הם סימן ההיכר של החברה."
מנכ"ל החברה לביטחון מוטי נחמני: "אנו מעריכים את תרומתכם ויכולותיכם המסייעות לנו לקיים פעילויות מוצלחות נגד הפשיעה והעבריינים. נפעל כל העת בשיתוף פעולה עם כל הגורמים כדי שהסביבה בה אנו חיים תהיה בטוחה יותר."

כתב: אמיר מרום, דוברות, 20.3.2016