ערב הוקרה לפעילים במחלקת קהילה

עיריית ראשון לציון מודה למתנדבים ערב הוקרה לפעילים במחלקת קהילה
מחלקת קהילה שבמנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, ערכה בשבוע שעבר, ערב הוקרה למתנדבים הפעילים במחלקה. הערב המיוחד כלל אירוח במאהל בדואי בחוף הים והופעה יוצאת דופן שסחפה את הנוכחים עם סיפורים מיוחדים על אהבה, חברות ויחסים .

מוטי עג'מי, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, בירך את המתנדבים: "זהו ערב חשוב ביותר. מחלקת קהילה שבמנהל לשילוב חברתי פועלת כל השנה לצמצום פערים חברתיים על ידי פרויקטים רבים ומגוונים. הצלע העיקרית במחלקה הם המתנדבים הרבים שפועלים ללא לאות. זו הזדמנות נהדרת להוקיר את עבודתם החשובה".

שירן לוסטיג גנץ, מנהלת מחלקת קהילה, סיפרה: "במחלקה פועלות תכניות חברתיות רבות כמו: מרכז הגישור העירוני, תיאטרון קהילתי, בנק הזמן, פעמונים, נתי"ב, פרח לניצול, ועוד. ערב זה הצליח לגבש בין מתנדבי הפרויקטים השונים ומסמל את הכוח הגדול שיש לקהילה".

ניכר היה כי המתנדבים הרבים שהגיעו נהנו מאד מהפעילות, כפי שסיפרה אתי קמה, פעילה בפרויקט נתי"ב: "מאד הופתענו ונהנינו מהערב, האווירה הייתה נפלאה, ושמחנו לפגוש פעילים מפרויקטים אחרים. המסר של הפעילות נגע לנו מאד ואין לי ספק שהוא ילך איתי. אני רוצה להודות בשמי ובשם כל האמהות הפעילות בנתי"ב".

נעמי אחימור, ראש המנהל לשילוב חברתי הוסיפה: "פעילותם של המתנדבים לרווחתם של אוכלוסיית המנהל לשילוב חברתי היא משמעותית מאין כמוה. זוהי הדרך היחידה לקיום חברה סולידרית ומעורבת. אני מודה למתנדבים הפעילים במחלקה על עבודתם הרבה לאורך השנה".

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

26 באוקטובר 2015