גזברית חדשה לעיריית ראשון לציון

קרן ברק גזברית העירייה

מנהלת אגף התקציבים וסגנית גזבר עיריית ירושלים, קרן ברק, תכנס לתפקידה בחודשים הקרובים ותחליף את גזבר העירייה, יוסי כהן, שמסיים את תפקידו בתום ארבע וחצי שנים.  
חילופי גברי בצמרת מינהל הכספים בעיריית ראשון לציון. קרן ברק, 43, היא גזברית עיריית ראשון לציון החדשה. תחליף את גזבר העירייה, יוסי כהן, שמסיים את תפקידו בתום ארבע וחצי שנים.
ברק נשואה + 3, בוגרת החוג לכלכלה וניהול באוניברסיטה הפתוחה ומוסמכת במינהל ומדניות ציבורית באוניברסיטת בן גוריון. משנת 2010 ועד היום שימשה בתפקיד מנהלת אגף תקציבים וסגנית הגזבר בעיריית ירושלים. לפני כן הייתה ממונה על ההוצאות בעירייה בבירה.  כמו כן הייתה חברת דירקטוריון במספר חברות ותאגידים כמו: חברת מוריה- חברה עירונית בירושלים, חברת אריאל- חברה לניהול ספורט ותרבות, תאגיד המים גיחון, החברה למפעלי כלכלה ובעמותת הורה ירושלים.
כאמור, ברק תחליף את יוסי כהן שעובר לתפקיד בסקטור הפרטי. ראש העירייה, דב צור, הודה על תרומתו לעשייה בעיר ואיחל לו הצלחה רבה בדרכו החדשה. צור הוסיף ואיחל הצלחה למחליפתו והוסיף כי עובדי מינהל הכספים ומנהליו יסייעו להצלחתה.
קרן ברק הוסיפה: "אני רואה בתפקיד אתגר מקצועי משמעותי. אני מגיעה עם המון מוטיבציה לתרום מניסיוני ולהיות שותפה להמשך הפיתוח הכלכלי של העיר".

כתב: יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 5.9.16