חג חנוכה חם ומוסיקלי

מתנדבים ובגדים
 

חברות עמותת "עזרה" המאמצות כל השנה את מועדונית "אופקים" לילדים בסיכון, חגגו איתם את החג והעניקו להם סוודרים שסרגו יחד עם מתנדבות מבית האבות "עד מאה ועשרים"

חג החנוכה הגיע ומועדונית "אופקים" לילדים בסיכון התמלאה באור. רבות ממנו בזכות מתנדבות טובות לב מעמותת "עזרה" שמאמצות כל השנה את הילדים במועדונית וכמובן מינהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון המפעיל 26 מועדוניות ברחבי העיר. מסיבת החנוכה ב"אופקים" הייתה השנה מוסיקלית במיוחד, הילדים במועדונית התאמנו כל השנה בנגינה על אורגניות וחליליות שהעמותה רכשה עבורם ומימנה את שיעורי המוסיקה. העמותה הזמינה גם ליצנית שהצחיקה את הילדים, הוריהם והמתנדבות שלא פסקו מלרקוד ולשיר. חג החנוכה מסמן יותר מכל את כניסת תקופת החורף הקרירה, ונשות העמותה מעניקות לילדים סוודרים  וצעיפים  אותם  סרגו  עבורם ביחד עם מתנדבות נוספות מבית האבות "עד מאה ועשרים". חלוקת  הסוודרים במועדוניות מתקיימת  כבר חמש שנים ברציפות  ובכל  שנה מתרחבת  הפעילות  ומקיפה  מאות  ילדים.

"הילדים מתרגשים ומצפים לבואן של המתנדבות" מספר עו"ס בתיה וענונו, מנהלת לשכת רווחה מזרח בעיריית ראשון לציון "הסיוע והתרומה המבורכת של עמותת עזרה משדרגת מאוד את פעילות הילדים ומקדמת אותם".

עמותת "עזרה" הינה עמותה התנדבותית אשר נוסדה בארץ לפני 31 שנה כאיגוד דוברי אנגלית שעלו ארצה מכל קצוות תבל. העמותה מספקת סיוע חיוני לאלפי משפחות מדי שנה, באמצעות תוכניות חינוך, תעסוקה ורווחה. לעמותה מתנדבים מתחומים שונים, אשר משתלבים בקהילה המקומית ותורמים לה ממומחיותם המקצועית, מיוזמתם והתלהבותם.

מנהלת העמותה בראשון לציון, ג'נט קיסרי, מוסיפה: "כל פעילויות העמותה ממומנות מתרומות בלבד וזוהי דרך ההתנהלות הייחודית שלנו מאז הקמתנו. המוטו הייחודי המלווה אותנו הוא עשייה, נתינה, והתנדבות למען ישראל טובה יותר עבור כולנו". נציין כמובן שהמינהל לשילוב חברתי, בראשות נעמי אחימור, מקיים מסיבות חנוכה בכל המועדוניות בעיר.

בתמונה: נשות העמותה והסוודרים שסרגו לילדים.

צילום עיריית ראשון לציון 

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

14 בדצמבר 2014