העירייה יזמה - התושבים התגייסו

קבוצת חיילים עם שלט תודה לאזרחי ראשון
משאית מלאה במוצרים נשלחה לחיילי צה"ל

עיריית ראשון לציון יזמה איסוף חבילות מתושבי העיר וההיענות הייתה עצומה * המרכזים הקהילתיים ברחבי העיר קיבלו ואספו מוצרים מתושבים וגם עובדי החברות העירוניות התגייסו

 משאית של עיריית ראשון לציון מלאה כל טוב יצאה השבוע (שלישי- 29.7.14) לבסיסי צה"ל בישובי עוטף עזה וזאת לאחר שבוע ימים שבו תושבי ראשון לציון, עובדי העירייה ועובדי החברות העירוניות נענו לקריאה  והתגייסו לאיסוף מוצרים במרכזים הקהילתיים ובמבני החברות העירונית. את החבילות ארזו מתנדבים ומתנדבות שהדביקו על החבילות מדבקה עם דגל המדינה ועליה הכיתוב "חייל יקר, תודה לך, מתושבי ראשון לציון". בין המוצרים שנאספו: מגבות, מגבונים, מוצרי טואלטיקה, גופיות, תחתונים, אלתוש, דאודורנט ומוצרים בסיסיים נוספים.

משלוח זה מצטרף לשלושה משלוחים גדולים ששלחו בחברה לביטחון בשבועיים האחרונים. שם מספרים על עגלות נגררות ובהן למעלה מ-150 קילו בשר, עשרות שישיות מים, 1400 פיתות ולחמניות, מאות מגבות, תחתונים, גרביים וחולצות ועוד. משלוחים אלו הגיעו לנקודות התרעננות לחיילים בדרום הארץ ולשטחי כינוס. כמו כן משלוחים הגיעו לבסיסים מרוחקים שבדרך כלל לא חבילות לא מגיעות אליהם.

בשבוע שעבר סיפרנו על היוזמה של פורום נשות נחלת יהודה וחניכי תנועת הנוער הנחלה שאספו כמאתיים חבילות מוצרים ושלחו אותם ליחידות לוחמות בדרום. אז השבוע נעדכן על התגובות שהתקבלו מהחיילים.

"אנחנו רוצים להודות לכל אחת ואחת מכן שטרחה, עמלה, קנתה, ארזה ותרמה פריטים לגדוד. החיילים שעובדים פה ימים כלילות ונמצאים כבר שבועיים וחצי בשטח, קיבלו בשמחה גדולה ובחיוך ענקי את החבילות. הידיעה שאנחנו בחזית ומאחורינו יש אתכם, העורף, שתומך ונותן כל הזמן- רק מחזקת את תחושת הגאווה שאנחנו כאן, עומדים איתנים מול כל אויב. תודה לכולכן על הכל- אוהבים ומעריכים מאוד. חיילי גדוד "נמר".

 כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

28 ביולי 2014