הפנינג תחפושות חוזר גם השנה

יוזמה חברתית נפלאה קוראת לתושבים לתרום תחפושות * אלו יאספו וימכרו במחירים סמליים בהפנינג שצפויים להשתתף בו אלפי תושבים * הכסף שיגויס יועבר לרכישת סלי מזון לפסח * כמו בשנה שעברה, גם השנה תעמיד החברה העירונית את המרכזים הקהילתיים בעיר לצורך הפעילות

זו השנה השלישית שיוצאת לדרך יוזמה חברתית מקסימה שסוחפת את העיר כולה. מבצע איסוף תחפושות למכירה למען רכישת סלי מזון לנזקקים בפסח והפנינג מכירת תחפושות במחירים סמליים.

לאור ההצלחה המסחררת של המיזם בשנים שעברו הוחלט השנה להתחיל בו מוקדם יותר זאת על מנת להספיק לאסוף כמה שיותר תחפושות, בכדי לענות על הביקוש העצום לתחפושות, בשנה שעברה התאספו אלפי תושבים בהפנינג תחפושות ענק שהתקיים בשני אולמות ספורט ביגאל אלון ובכרמים ונמכרו מאות תחפושות במחירים סמליים ובסופו של דבר נאספו כ-21 אלף שקלים שהועברו לצורך רכישת סלי מזון למשפחות נזקקות בפסח.

גם השנה תעמיד החברה העירונית בראשות אלי פולק את המרכזים הקהילתיים לצורך הפעילות. עד כה נאספו למעלה מ- 300 תחפושות שנתרמו על ידי תושבי העיר. הרשתות החברתיות הוצפו בבקשה לאיסוף תחפושות, הועברו מסרים  בהודעות הוואטסאפ והתוצאות לא איחרו לבוא. התחפושות יעברו ניקוי, גיהוץ ואם צריך תפירה כדי שיהיו ראויות ומכובדות.

למשימת איסוף התחפושות נרתם צוות מסור  שיאסוף ואף יסייע בהפקת ההפנינג עצמו  - סוזי כהן, ענת פנסו פנגי, יעל תורגמן , עדי שוורץ, ענת שוורץ, יעקב אסרף, עידית קרדוניס, מירב כספי וקנין וחברת המועצה קרן דנה ג'דה שנרתמה ומסייעת זו השנה השלישית לטובת הרעיון.

יוזמת הרעיון במקור, מירב כספי וקנין, אמרה: "האיסוף השנה החל מוקדם יותר מהשנתיים שחלפו לאור הצורך שהיה שנה שעברה ומתוך רצון לתת מענה לכלל התושבים שמגיעים להפנינג, עכשיו שעושים סדר בארונות ומוציאים את בגדי החורף , אנחנו לא מוותרים על אף תחפושת, מגיעים עד לבתים, מתקנים, מכבסים, תופרים ומכינים את התחפושות על קולבים. מחמם את הלב לראות את הנתינה הענקית של תושבי העיר שאוהבים לתרום ולהיות בצד הנותן. אני מודה לכל השותפים לעשייה , לחברה העירונית מרכזי הקהילה ובעיקר לחברתי חברת המועצה קרן דנה ג'דה שגם השנה מסייעים לי להגשים את החלום".

חברת המועצה קרן דנה ג'דה הוסיפה: "יש לנו הזדמנות לשמח גם השנה מאות מילדי העיר לקראת חג הפורים  הזה,  אני מודה לתושבים שנרתמו ותרמו את התחפושות , ומבקשת מכל מי שיש לו תחפושת מיותרת נשמח לקבל. כל הכבוד למירב על היוזמה והדבקות במטרה זו השנה השלישית, לצוות שלנו, לחברה העירונית, ולכל השותפים לעשייה ".

מנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק, בירך על המשך המסורת וציין שהפעילות במרכזים הקהילתיים הופכת להיות חגיגה עירונית שבה כולם שותפים".

אם יש לכם תחפושות שאינכם משתמשים בהם השנה אתם מוזמנים לתרום אותם בכל מרכזי הקהילה בעיר או להתקשר ויגיעו לאסוף.

לפרטים ואיסוף תחפושות: מירב 054-2944667

 

תמונות ההפנינג בשנה שעברה- אבי קקון

 יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

4.1.2017