הופעות בכיכר העירייה חוזרות גם השנה

הופעות בכיכר העירייה חוזרות גם השנה
קובי אפללו, מיקי גבריאלוב, פבלו רוזנברג, שמעון בוסקילה, מופע האיחוד של טיפקס ועוד * הכניסה, כבכל שנה, חופשית

מסיבות הגן מסיימות השבוע בהצלחה, פסטיבל ט"ו באב ויום ההולדת של ראשון לציון נחגג בשבוע שעבר וכעת, עם תחילת חודש אוגוסט, חוזרות גם מסורת ההופעות בכיכר העירייה במוצאי שבת עם מיטב האומנים והיוצרים בהופעות אנרגטיות חיות.

את סבב ההופעות יפתחו במוצאי שבת (8.8) קובי אפללו שיארח את מיקי גבריאלוב. אפללו יבצע את מיטב הלהיטים מכל האלבומים "ים הרחמים", "בא מן השתיקה", "מה שהלב בחר", "שיר געגועים" ועוד רבים וטובים. שבוע לאחר מכן (15.8) יופיעו פבלו רוזנברג ושמעון בוסקילה במופע המשלב בין סגנונות הרוק-פופ והאתני-לטיני, השניים יבצעו יחד ולחוד את הלהיטים הגדולים "עד סוף העולם", "נר על החלון", "כמה אהבה", "למה לי", "שפוט שלך", "שובר ת'ראש", "יא מאמא", "את המחר שלי" ולהיטים נוספים.

עוד שבוע יחלוף, ובמוצאי שבת (22.8) תעלה להקת טיפקס להופעת איחוד במסגרת פרויקט ארצי בימות מפעל פיס. להקת טיפקס, אחת הלהקות האהובות והמצליחות בישראל, תבצע את הלהיטים הגדולים: "איזה עולם", "התחנה הישנה", "בתוך נייר עיתון", "יושבים בבית קפה", "פרח השכונות", "הרבי ג'ו כפרה", "יש לי חברה" ועוד רבים.

המופע המסכם שיתקיים ב-29.8 יחבר בין שרי ועוזי פוקס לרותי נבון. לראשונה השלושה מקיימים מופע משותף אחד עם מיטב הלהיטים שלהם "זה הרגע לאהוב", "ילדונת", "דם חם", "יום יבוא" "חשמל זורם בכפות ידייך" ועוד.

כל ההופעות שמקיימת עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית בראשות אלי פולק, יחלו ב-21:15 עם אומני שירה בציבור: אילנה כץ, שרי ברק, מושיקו ורבקה בר. הכניסה, כבכל שנה, חופשית.

ראש העירייה, דב צור, מזמין את תושבי העיר להגיע ולהשתתף באירועי הכיכר: "לצד האירועים הרבים שאנחנו מקיימים לילדים, לנוער ולצעירים, אנחנו מזמין גם את הקהל הבוגר יותר ליהנות מערב תרבותי ואיכותי של שירה עברית".

חברת המועצה ומחזיקת תיק התרבות, קרן דנה ג'דה, הוסיפה: "כייף גדול ליהנות בחופשת הקיץ מאירועי מוצ"ש בכיכר העירייה עם מופעים מגוונים. אשמח לראות את התושבים באירועים השונים".

 תמונה משנים קודמות, צילום: אבי קקון

 יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

3 באוגוסט 2015