בקרוב תחל מכירת המנויים למרכז הספורט והפנאי החדש של ראשון לציון

 

בשבוע הקרוב יבחר השם החדש למקום מרשימת שמות שהציעו תושבי העיר * מתחם הספורט והפנאי  במערב העיר יכיל את חדר הכושר הגדול ביותר באזור, בריכות שחייה, חדרי ספא, חדרי ספינינג ועוד

העבודות להקמת מרכז הספורט החדש של ראשון לציון נכנסות לשלב הסופי וצפויות להסתיים בעוד כחודשיים. עם תחילת תקופת ההרצה של המתחם, תחל גם מכירת המוניים לציבור הרחב ומרכז הספורט צפוי להיפתח באופן רשמי באפריל 2013. בשבוע שעבר קיים ראש העירייה, דב צור, סיור במרכז הספורט החדש ברחוב האוניברסיטה במערב העיר כשהוא מלווה במנכ"ל העירייה, פרנקו גונן ומנכ"ל החברה הכלכלית, ניצן פלג. במהלך הסיור חשף מנהל מרכז הספורט והפנאי החדש, שמעון בן אלי, את רשימת השמות המוצעים לקנטרי החדש שהתקבלו מתושבי העיר בתום קמפיין שנעשה בשלטי החוצות, ובימים הקרובים אמורה ועדה לקבוע את השם הנבחר.

מרכז הספורט החדש משתרע על שטח ענק של 20 דונם מתוכם 5,370 מ"ר שטח בנוי ובו 1000 מ"ר המיועדים לבדם רק לחדר הכושר, במה שאמור להפוך אותו לגדול ביותר באזור כולו. כמו כן יכלול המרכז שתי בריכות שחייה מודרניות, האחת מקורה והשנייה חיצונית חצי אולימפית. כמו כן יהיו בריכות ילדים, חדרי ספא וספינינג, חדרי חוגים לילדים ולמבוגרים, ג'ימבורי גדול וכן ג'קוזי מרווח. היקף ההשקעה במקום נאמד בכ-50 מיליון שקלים.

ניצן פלג, מנכ"ל החברה הכלכלית שאמונה על הקמת המרכז, הוסיף כי המרכז מאובזר במתקנים המתקדמים ביותר וחדרי מכונות המפוקחים על ידי מחשבים שמעבירים את המידע באופן שוטף למנהלי המתקן. כמו כן הותקנו מערכות חימום החוסכות אנרגיה. ראש העירייה, דב צור, ביקש לבחון התקנת מערכת סולארית על גג המבנה וכן הכנסת אלמנטים נוספים שיצמצמו את צריכת האנרגיה במקום ויהפכו אותו למבנה ספורט ירוק. 

                

 

 

כתב : יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

23 בדצמבר 2013