לילות שקטים גם בחופשת סוכות

ניידות בחצר
החברה לביטחון וסדר ציבורי בשיתוף פעולה מלא עם משטרת ראשון לציון בהיערכות לחופשת סוכות *

במסגרת תוכנית "לילה שקט" יתקיימו סיורים, תצפיות ופעילות מוגברת בימי החופש בגינות הציבוריות ובמוסדות ציבור

בחברה לביטחון נערכים לשמירה על הביטחון והסדר הציבורי בעיר במהלך חופשת חג סוכות. במסגרת זו תפעיל החברה, את תכנית "לילה שקט", למניעת מפגעי רעש בגינות הציבוריות, אלימות והשחתה של רכוש (וונדליזם), על ידי ביצוע סיורים, תצפיות  ופעילות מוגברת בימי החופש. המבצע החל בתחילת השבוע (15.9.13) ויסתיים עם תום החופשה (27.9.13). כפי שהיה בשנה שעברה, תיקח משטרת ישראל חלק פעיל במניעת עבירות הפוגעות באיכות חייהם של התושבים ותהיה מעורבת יותר בקהילה.

אגף סיור ושיטור בחברה לביטחון, בראשותו של אשר חן, ערך עבודת מטה בשיתוף נציגי שיל"ת, המוקד העירוני, ומשטרת ראשון לציון, למיפוי האתרים בעיר ה"מועדים לפורענות" על פי מאפיינים ורמת המטרד.

לאחר המיפוי, חולקה העיר לפי 26 תאי שטח נבחרים, כאשר בכל תא קיימים שטחי גנים ציבוריים ומוסדות חינוך. בכל שטח יוצב סיור ממונע שימנע התגודדות ופעילות שיכולה לגרום למטרדי רעש ו-וונדליזם. שעות הפעילות של המפקחים והמאבטחים יהיו מהשעה 23:00 עד 03:00, ובמקרים חריגים תוארך הפעילות לפי הצורך.

מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני: "אנו יודעים כי החופשות הן חגיגה לבני הנוער ואנו רוצים לאפשר להם ליהנות, אך יחד עם זאת, לא להפריע לתושבי העיר בשעות הלילה המאוחרות. אנו ניתן דגש על בתי הספר והגנים הציבוריים וכמובן ניעזר במצלמות האבטחה הפרוסות בעיר."

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

16 בספטמבר 2013