מחירים מוזלים לבריכה החדשה בנחלת יהודה

מחירים מוזלים לבריכה החדשה בנחלת יהודה

עד סוף החופש הגדול, מחירים מוזלים לבריכה החדשה בנחלת יהודה.
המהלך שקיבל את אישורו של ראש העירייה, נועד להיטיב עם תושבי שיכון המזרח שהבריכה בשכונה נסגרה עקב עבודות תחזוקה. מחירי הכניסה לבריכה החדשה במרכז הספורט בנחלת יהודה הוזלו עד סוף חופשת הקיץ. המחירים המיועדים לתושבי העיר בלבד יעמדו על 28 ₪ לילד (מגיל 3 ועד 18) ו-37 ₪ למבוגר. כניסה חינם לילד עד גיל שלוש. את מרכז הספורט מנהלת החברה העירונית, המהלך קיבל את אישורו של ראש העירייה, דב צור, שביקש להיטיב עם תושבי שיכון המזרח שהבריכה בשכונה נסגרה לאחרונה עקב התפרצות כימיקלים ודרישת משרד הבריאות לסגור אותה עד לתיקון כל הליקויים. בחברה העירונית מדגישים כי גם הכרטיסיות לבריכה בשיכון המזרח שבידי תושבי השכונה, יכובדו בבריכה בנחלת יהודה.
מרכז ספורט 360 נחנך לפני כחצי שנה והוא השלמה לקריית החינוך של נחלת יהודה. במבנה החדשני ישנו אולם ספורט מתקדם, חדרי חוגים וכאמור בריכת שחייה מחוממת חצי אולימפית. שטח מרכז הספורט משתרע על כ-6500 מ״ר. את התכנון וההקמה הובילה החברה הכלכלית, בניית המרכז נמשכה שלוש שנים בעלות של 48 מיליון ₪.
בימים ב'-ה', הבריכה תהיה פתוחה משעה 05:30 בבוקר ועד 13:30 בצהריים, ובערב, כולל יום ראשון, הבריכה פתוחה מהשעה 20:00 ועד 22:00. בשישי-שבת יהיה פתוח משעה  07:00 ועד 18:00.
כתובת מרכז הספורט: העצמאות 37, נחלת יהודה א'

כתב: יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 15.8.16