המתרימים המצטיינים ב"הקש בדלת"

המתרימים הבולטים ביותר במבצע "הקש בדלת" - תעודות הצטיינות לקריות החינוך גן נחום, הגימנסיה הריאלית ואמירים

האגודה למלחמה בסרטן מדרגת לראשונה את בתי הספר הבולטים ביום ההתרמה השנתי על מנת לעודד את התלמידים לקחת חלק ביום חשוב זה * התלמידים המצטיינים: אורן לוי, מור פורטל ועמית אלון מקרית החינוך "אמירים" וקורל גן טוב ונועם גרינברג מקרית החינוך "העמית" 

גימנסיה גן נחום הוא בית הספר שהצליח להתרים הכי הרבה כסף ביום ההתרמה "הקש בדלת". תלמידי י' בבית הספר הצליחו להתרים יותר מ-22,600 ₪. למקום השני הגיעה הגימנסיה הריאלית עם התרמה מכובדת ביותר של למעלה מ-18,600 ₪ ולמקום השלישי קרית החינוך אמירים עם כמעט 15 אלף ₪. זו פעם ראשונה שהאגודה למלחמה בסרטן מדרגת בתי ספר על פי גובה ההתרמה כאשר המטרה היא לעודד את התלמידים מבתי הספר לקחת חלק ביום חשוב זה, לעשות מאמץ משותף ולהתרים יותר. בחודש הבא יתקיים טקס הענקת גביעים לבתי הספר הזוכים בהשתתפות סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, נציגי מינהל החינוך בתי הספר, נציגי האגודה למלחמה בסרטן ומתנדבי הסניף המקומי. בטקס יחולקו גם תעודות הצטיינות לתלמידים שהצליחו לגייס את הסכום הגבוה ביותר. התלמידים המצטיינים הם אורן לוי, מור פורטל ועמית אלון מקרית החינוך "אמירים" וקורל גן טוב ונועם גרינברג מקרית החינוך "העמית".

בסך הכל גייסו בתי הספר בראשון לציון כ-150 אלף ₪ ביום ההתרמה. יו"ר סניף האגודה למלחמה בסרטן, רות אברמוביץ' הודתה לתלמידים שלקחו חלק ביום זה ואמרה: "תודה על המאמץ שעשו התלמידים, אני מקווה שבשנה הבאה יהיו יותר מתחרים וכך נוכל להעלות יותר את הסכום.

סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, הודה אף הוא לתלמידים ולצוותי החינוך בבתי הספר ואמר כי "התגייסות התלמידים ביום זה ראויה להערכה. כל תרומה שנאספת משמעותה סיכוי טוב יותר להתמודדות במחלה".

אברמוביץ' סיכמה כי התרומות מסייעות במחקרים, רכישת מכשור לבתי חולים, עזרה לילדים חולים המאושפזים ואינם יכולים לבקר בבית הספר, ברכישת מיחשוב והיד עוד נטויה. אני מודה לעיריית ראשון לציון  על שיתוף הפעולה ולתלמידים על תרומתם ועזרתם".

נציין כי האגודה למלחמה בסרטן אינה נתמכת על ידי אף גוף ממשלתי והיא מתקיימת רק מתרומות הציבור. הסניף המקומי בראשון לציון נחשב לפעיל מאוד ומקיים במהלך כל השנה כנסים, קבוצות תמיכה ופעילויות נוספות בקהילה.

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

26 במרץ 2017