תאגיד המים מניב חילק מאות ילקוטים וציוד לבית הספר

תאגיד המים מניב חילק מאות ילקוטים וציוד לבית הספר
זוהי השנה התשיעית שעובדי התאגיד נרתמים למבצע * הילקוטים, העמוסים בציוד לימודי,  הועמסו על הרכבים שבימים שבשגרה מוזעקים לטיפול בתקלות בתשתיות
כבכל שנה, גם השנה יצאו עובדי תאגיד המים מניב ראשון למאות כתובות בעיר וחילקו למעלה ממאתיים ילקוטים עם ציוד לימודי מלא בהיקף של למעלה מ- 30 אלף שקלים. הילדים מצאו בילקוטים מחברות, קלמר, עפרונות, טושים, מחקים, סרגל, דבק ועוד.

הילקוטים הועמסו על הרכבים שבימים שבשגרה מוזעקים לטיפול בתקלות בתשתיות. יחד עם התיקים צירפה מנכ"לית התאגיד, סאלי לוי, ברכה לשנה טובה. במשך חמישה ימים חולקו כל התיקים לילדי העיר ששמחו והתרגשו. הילקוטים מחולקים לתלמידות ותלמידים בבתי ספר יסודי בשיתוף המינהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, הממפה את התלמידים להם נחוץ סיוע זה, תוך מטרה לאפשר להם פתיחה שווה, מוצלחת ושמחה של מסלול לימודיהם במוסדות החינוך בעיר, והקלה למשפחות המתקשות לעמוד בהוצאה הכספית הכרוכה בכך.

אומנם זוהי השנה התשיעית שעובדי התאגיד נרתמים למבצע, עם זאת בכל פעם צפה מחדש הרגשה מיוחדת במסדרונות התאגיד. מנכ"לית התאגיד, סאלי לוי, הוסיפה: "רוח ההתנדבות והנתינה בקהילה היא חלק בלתי נפרד מהדרך בה הולך התאגיד. בכל שנה נרתמים העובדים בשמחה לעשות למי שהפרוטה אינה נמצאת בכיסו ולשמח את התלמידים עם פתיחת שנת הלימודים. אני מאחלת לתלמידים ולהורים שנת לימודים פורייה, מהנה ושקטה".

תאגיד מניב ראשון, הינו חלק מהמארג העירוני וככזה, מקיים שיתוף פעולה מלא עם גופי ויחידות העירייה כולל חינוך, רווחה, הנדסה וחברות עירוניות. שיתופי פעולה אלה, באים לידי ביטוי בהפעלת תכניות חינוכיות כמו "מצאנו מים" בה לוקחים חלק כל תלמידי כתות ד' בעיר וכן במימון מלגות לסטודנטים נזקקים באמצעות תרומה שמעביר התאגיד לקרן ראשון. התאגיד משקיע גם בשיפוץ ושיקום מגדל המים ההיסטורי המהווה סמל העיר ומקור משיכה לתושבים ומבקרים, משתתף במתן חסות לגופי ואירועי תרבות, שותפות בפיתוח וטיפוח אגם הסופרלנד ואגם הנקיק המשמשים כמאגרים לקליטת מי גשם ומהווים מוקד קיט ונופש ועוד.

 צילום: תאגיד המים מניב

כתב :  יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

31 באוגוסט 2015