מסיבת רחוף 19.6.2015

מסיבת רחוף 19.6.2015

אחרי ארבע מסיבות רחוב- קבלו סטארטאפ- מסיבת רחוף
המסיבה תתקיים בסוף השבוע הקרוב בחוף ראשון לציון עם הופעה של מוקי והגולדן בוי- נדב גדג' * מיד אחר כך יעלה הקצב עם הרכב הטראנס UPGRADE  * המסיבה תפתח את אירועי הקיץ הגדושים שעיריית ראשון לציון והחברה העירונית מכינות לכם

כבכל שנה, עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית, מכינה לצעירים ובני הנוער שפע של אירועים ובילויים לקיץ. זה מתחיל במסיבת רחוף, כלומר מסיבת הרחוב המפורסמת של עיריית ראשון לציון "בא לי טוב" תתקיים השנה ביום שישי בשעות הצהריים (12:30-17:00) בחוף הים עם הופעה של זמר השנה- מוקי והגולדן בוי של ישראל- נדב גדג'. הקצב יתגבר אחר הצהריים עם הרכב הטראנס  UPGRADE

המסיבה פותחת את אירועי הקיץ הגדושים המחכים לצעירים ולבני הנוער. במרכזי הנוער יתקיימו הופעות וסטנדאפ מה-22 ביוני ועד ה-6 ביוני. בתפריט הסטנדאפ: מני עוזרי, שאול בדישי ואמירם טובים. בגזרת ההופעות איזי ומרסדס בנד. יש להתעדכן במועדים דרך פורטל צעיראשון.

גם השנה יתקיימו "לילות אקטיביים" שבהם יתקיימו פעילויות ספורט, ערבי פלייסטיישן, ערבי בישול, הרקדות, מופעי להקות צעירות ופעילויות רבות נוספות לשעות הקטנות של הלילה. הפעילויות יתקיימו מהשעה 22:00 ועד 1:30 בלילה ב-12 מרכזי נוער בעיר. גם לנוער הדתי יתקיימו פעילויות לילות אקטיביים בימי חמישי במרכז קהילה בקרית ראשון.

עוד לא סיימנו, מתקני הספורט ב-13 מוסדות חינוך יהיו פתוחים ומוארים עד השעה אחת בלילה. מתחם הסקייטפארק יהיה פתוח כל השבוע עד שלוש לפנות בוקר.

עיר הילדים והנוער יגיעו גם הם לראשון לציון במהלך יולי- אוגוסט עם אמנים, יריד הפעלות יצירה, דוכנים, פעילות ספורטיבית, פארק אתגרים, סדנאות ועוד. פרטים נוספים ומועדים באתר החברה העירונית. למי שמחפש פעילות העצמה, הוא מוזמן להגיע למרכז הנוער הנחלה, בלאנס ונוערנט, שם יחכו לכם הסטנדאפיסט שלומי קוריאט וישראל אטיאס. גם מסיבות האוזניות המפורסמות של ראשון לציון חוזרות בענק עם עשר מסיבות במרכזי הנוער במהלך יולי-אוגוסט. אגב, קווי הלילה יסייעו לצעירים ובני הנוער להגיע למוקדי הפעילויות השונים.

ראש העירייה, דב צור, מאחל לבני הנוער ולצעירים חופשת קיץ נעימה ובטוחה "הכנו עבורכם מגוון רחב של פעילויות, אני מקווה שתהנו, תבלו, תנפשו ובעיקר שמרו על עצמכם".

המשנה לראש העירייה ומחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן, הוסיף: "זו השנה השישית שאנו מקיימים פעילויות במרכזי הנוער, לילות אקטיביים, מופעים ומסיבות. השה הוספנו מוקד חדש- מרכז התדר והסקייטפארק הצמוד אליו שיהיה פתוח לאורך כל ימות השבוע עד השעות הקטנות של הלילה. אני מודה למנהלת אגף הנוער, דפנה שקורי וצוות האגף שגיבש את מגוון הפעילויות".

מחזיקת תיק התרבות, חברת המועצה דנה קרן: " בחודשי הקיץ שההוצאות גבוהות מאוד וההורים מחפשים פעילויות ותעסוקה, ראשון לציון נותנת מענה מגוון ועשיר. אני מזמינה את כולם לקחת חלק וליהנות מהאירועים השונים בחינם, כי ראשון לציון היא עיר תרבות לכל המשפחה".

מחזיק תיק חוף הים, חבר המועצה עידן מזרחי: "אני שמח שמסיבות סופי השנה חזרו לחוף הים, נמשיך לפעול כל העת לקיום פעילויות למען הצעירים ובני הנוער במהלך הקיץ. אני מאחל לכל תושבי העיר חופשה נעימה ובטוחה".

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון