המדרחוב המחודש לבש קסם עם רדת החשיכה

אחת לשבוע במהלך חופשת הקיץ יצוצו לאורך המדרחוב דמויות מומחזות, פסלים חיים, להטוטנים ועוד שיכניסו שמחה,  צחוק והנאה במופעי המחול, יריד האומנויות, שוק הפרחים, תיאטרון קרקסי ועוד לא דיברנו על הקרנת וידיאו על המבנים

 כמו מיטב המדרחובים בעולם הנהנים מדוכני פרחים, מאיירים וקריקטוריסטים, להטוטנים וקוסמים, גם המדרחוב המחודש בראשון לציון קיבל את סוף השבוע האחרון בחיוך גדול- וכך יהיה בכל יום חמישי במהלך חופשת הקיץ, בין השעות 18:00 ל-22:30, יפשטו על המדרחוב דמויות מומחזות, פסלים חיים, להטוטנים, קוסמים, רקדנים ועוד ויכניסו שמחה צחוק והנאה למבקרים. לכל אורך המדרחוב יתפרסו ציירי קריקטורות ופורטרטים, שוק פרחים, תיבת נגינה ענקית, מראות עקומות נגני אקורדיונים, יריד אומנויות, עבודות יד מקוריות, תיאטרון קרקסי על מפתן בניין העירייה הישן, הרכבים מוסיקליים ייחודיים, מופעי מחול והקרנת וידיאו ארט על קירות המבנים.

יום חמישי מוקדש לכל המשפחה, כאשר ביום שלישי, העירייה מקיימת מסיבות גן מגוונות ב-18 גינות ציבוריות ברחבי העיר ובהן יתקיימו מופעים של כוכבי הילדים, סדנאות, שעות סיפור, פינות חי, קרקסים, קסמים, מתנפחים, ג'ימבורי. יום רביעי מוקדש לצעירים ולנוער במסיבות חוף הים, במוצאי שבת מוזמנים התושבים ליהנות מהופעות חיות בכיכר העירייה, בין היתר יופיעו עברי לידר, יהודית רביץ, משה פרץ, קובי אפללו, דני סנדרסון וחיים משה.

בעירייה מוסיפים כי כל הגילאים יכולים למצוא עניין והנאה בפעילויות והאירועים בעיר והכוונה היא למלא את השבוע בפעילויות תרבות ופנאי עבור בני המשפחה בחופשת הקיץ, במיוחד לאחר חודש יולי, עם סיום הקייטנות. 

 צילום:  אבי קקון Rishonet.com

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

21 ביולי 2013