מפגש הווספות העתיקות

מפגש הווספות העתיקות
מפגש הווספות העתיקות ביום שישי הקרוב יתאספו רוכבי ווספות מכל הארץ למפגש השנתי ה"ווספהמאניה" * עשרות ווספות, משנות החמישים ועד היום, יחשפו באירוע שיתקיים בגן העיר * "זה סוג של שריטה שצריך להשקיע בה" מספר יו"ר מועדון הווספות הישראלי

אם אתם חובבי כלים דו גלגלים עם דגש על ווספות, בוודאי תשמחו לדעת שביום שישי הקרוב (5.6.15) בין השעות 15:30 ל-17:30, יתקיים בגן העיר מפגש ווספות ייחודי. בדרך כלל מתקיים המפגש בתל אביב, אלא שאחרי ההצלחה לפני כשנתיים, המועדון חוזר אלינו גם השנה.

עשרות ווספות, משנות החמישים ועד היום יוצגו במפגש שנערך בשיתוף עיריית ראשון לציון וחברת עופר אבניר.

מדובר במפגש שנתי של חובבי הכלים, שבמשך שנים, אוספים חלקי ווספות מכל העולם, מתקנים ומשפצים ווספות וכאמור מציגים אותם לכלל הציבור באירוע שנתי.

יו"ר המועדון, אורן רזניק, שמחזיק ברשותו אוסף עתיק ומרשים של כלים כמו ראלי שנתון 69', PX שנתון 68' ושתי ריקשות- מודל '78 ו-72', מספר: "זה סוג של שריטה שצריך להשקיע בה, אומנם זה לא כמו רכב, התחזוקה הרבה יותר פשוטה וקלה וזה ביטוח אספנות, אבל עדיין זה תחביב לכל דבר. מה שמושך אותנו לכלים האלו זה הצורה הקלאסית, הגלגלים הקטנים והעיצוב איטלקי".

מועדון הווספות הישראלי מקיים בכל שנה טיולים ומפגשים קבוצתיים. למעלה מ-850 חברים רשומים במועדון ומחזיקים באוסף נדיר של ווספות עתיקות ונוסטלגיות.

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

2 ביוני 2015