שיתוף הפעולה בין מרכז הצעירים ואתר "מלגהפה"

שיתוף הפעולה בין מרכז הצעירים ואתר "מלגהפה"

מרכז הצעירים ראשון-לציון בשיתוף פעולה עם אתר האינטרנט "Milagapo", מציעים לכלל הסטודנטים תושבי העיר הטבה משמעותית, ללא התחייבות, לשירות האוטומטי המוצא עבורך, מגוון מלגות רלוונטיות בהתאם לנתונים האישיים.

בשנת 2015 Milgapo"" החל כמיזם חברתי שהוקם על ידי חבורת סטודנטים במטרה להקל על הבירוקרטיה בתהליך חיפוש והגשת המלגה. בשנת 2016, נוצרה שותפות בינם לבין התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל על מנת לייעל את ההליך אחת ולתמיד.

עד היום תהליך הגשת מועמדות למלגה היה מסורבל, מתיש ואין סופי. האתר הציג יוזמה טכנולוגית ובנה פלטפורמה ייחודית שמתאימה את המלגה לכל סטודנט באשר לקריטריונים האישיים ומאפשרת לו להגיש מועמדות בצורה אוטומטית, מהירה ונוחה. 

אתר Milgapo"" מכיל מאגר שלם של יותר מ-850 מלגות שונות. תחילה עליך להגיש את הנתונים האישיים, המערכת תאתר עבורך את המלגות הרלוונטיות, תבחר את חבילת השירות המתאימה לך, תמלא את הטופס המרכזי והיא תדאג ללוות אותך בהתפתחויות השונות ולעדכן אותך בתהליכים לקראת קבלת המלגה.

תגובת מרכז הצעירים: שיתוף הפעולה נובע מתוך רצון לעזור לרווחת הסטודנטים אשר מתגוררים בראשון-לציון. רצוננו לסייע לסטודנטים למצות את מלוא האפשרויות הפתוחות בפניהם במציאת דרכים לסיוע בתשלום שכר הלימוד. פנינו לקדמה ומרכז צעירים ימשיך לעמול ולמצוא דרכים להקל על צעירים תושבי העיר.

תגובה אנשי Milgapo: "יזמי מלגהפה שמחים על שיתוף הפעולה בין עיריית ראשון לציון למיזם המלגות . אנחנו בטוחים שביחד נאפשר ליותר סטודנטים לקבל מלגות לימודים בצורה נוחה ופשוטה, מה שיאפשר להם ללמוד בראש שקט"

לפרטים נוספים:

·         מרכז הצעירים של ראשון-לציון- 03-6042598 ו/או merkazrishon@gmail.com.

·         אתר האינטרנט: www.milgapo.co.il

 

 

29.11.2016