ארוע מרכזי - חודש הקריאה, במעמד שרת התרבות והספורט

בוא שיר עברי
אסף אמדורסקי, ישראל גוריון, שי צברי, יעל דקלבאום, להקת A-WA, רבקה זוהר ולירון לב נפגשים על במה אחת  מופע מרכזי  של שירי משוררים שיוזם משרד התרבות והספורט לרגל חודש הקריאה, האירוע יתקיים במעמד שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב

לרגל חודש הקריאה 2015, המתקיים ביוזמת משרד התרבות והספורט, יתקיים במוצ"ש 6/6/15, י"ט בסיון התשע"ה, אירוע מרכזי של שירי משוררים בביצוע מיטב האמנים: אסף אמדורסקי,  ישראל גוריון, שי צברי, יעל דקלבאום,  רבקה זוהר, לירון לב  ולהקת A- WA.

חודש הקריאה בסימן שירה, שהחל ב 11/5/15 ויתקיים עד 13/6/15, הוא חודש שלם של חגיגת שירה וספרות ישראלית ברחבי הארץ, במסגרתו מתקיימים מאות רבות של אירועים לכל הגילאים, בהשתתפות משוררים, סופרים ואמנים.

במסגרת זאת יתקיים במוצ"ש הקרוב, 6/6/15, בראשון לציון מופע מרכזי  במעמד שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב וראש העיר ראשון לציון, מר דוב צור. 

באירוע שיתקיים בהנחיית לינוי בר גפן יבצעו האמנים עיבודים מיוחדים לשירי משוררים. בין הביצועים: ביצוע חדש של אסף אמדורסקי לשיר של ארז ביטון "להגיד מדבר" ועוד יבצע אמדורסקי "הנה פתחתי חלון" (נתן זך), " זה מכבר" (לאה גולדברג), שי צברי יבצע את "לווי אותי" (עמיחי), בדואט עם יעל דקלבאום את שירה של רחל "רק על עצמי לספר ידעתי" ועם להקת A-WA את שירו  סעדיה גאון "אבא בגבורות".

עוד באירוע הייחודי יבצע ישראל גוריון  את השיר של ביאליק "היא יושבה לחלון" ו"היה או לא היה" של אלכסנדר פן,  ביצועים ייחודים של רבקה זוהר ולירון לב, יעל דקלבאום תבצע  את "אדם צובר זכרונות" של יונה וולך ולהקת A-WA  את  שירו של אלתרמן  "ערב עירוני".

 מזמינים אתכם להמשיך להתעדכן באירועי חודש הקריאה המתקיימים בכל רחבי הארץ באתר

www.sifriyot.org  או בפייסבוק – חודש הקריאה

                                                                 המופע יחל בשעה 21:30 ברחבת עיריית ראשון לציון

                                                   לפרטים נוספים: ליטל אפטר- יוצר, דוברת חודש הקריאה, 0503-900900