פסטיבל עצומה ליום האישה הבינלאומי

אשה
נשים יוצרות מציאות יום שני 7.3.16 - פסטיבל עצומה 2016 יוצא לדרך ביום ה-7 במרס, יום שכולו חגיגת העוצמה וההשראה הנשית ליוזמה, לאומץ, למימוש אישי ולניצחון, עם שורה של נשים מקסימות, גדולות מהחיים, שקמו מתוך קושי ומשבר, החליטו לחולל שינוי בחייהן - עשו והצליחו! .
זו הזדמנות נפלאה לפגוש ולהכיר מקרוב נשים שיצרו מציאות חדשה בחייהן ובנו קריירה ועסקים, לשמוע ולהתרגש איתן כאשר הן מחלקות בנדיבות ובכישרון את השינוי שחוללו, באמצעות מופע או סדנה או שילוב של שניהם.
בין מנחות הסדנאות והמופעים תמצאו גם כמה מבנות ראשון-לציון, כמו איריס דלשד, שתחבר אתכן למעברים שעשתה מאישה דתייה ועד לגירושין, לחזרה בשאלה ולחיבור מחדש לשורשיה ולמסר 'להעז ולממש', באמצעות סיפורה מעורר ההשראה של האישה האיראנית. איריס שביט תספר על תחושת החסר שליוותה את הקריירה העשירה שלה, עד שהבינה את הצורך בזיהוי ה"תשוקה" שבלעדיה אין הגשמה מלאה ועד לכלים המעשיים שהיא נותנת.
בלה בלייכר בורכה ביצירתיות רב-חושית והיה עליה לבחור מה הייעוד שלה. כיום היא מלמדת כיצד לזהות את הכוחות הפנימיים הייחודיים לנו ולממש אותם. יזמית הנדל"ן פריידי מרגלית, נאלצה להתמודד עם אובדן אישי, וכיום היא מומחית המלמדת כיצד לחולל שינויים באמצעות התת-מודע. מישל שטיין-שיר סבלה מפחד-קהל עד שהתמודדה אתו וכיום היא מומחית לרטוריקה פוליטית המלמדת בסדנה איך להיות 'אישה מתמודדת' ולא 'נמנעת' מלקחת אתגרים. לשושי גל היה פחד-במה עליו הצליחה להתגבר רק בגיל 49 ובסדנה היא מעניקה כלים ידידותיים להרחבת מעגלי ההיכרות.
אלה בבחינת טעימות קלות מנושאי הפסטיבל ומהנשים מעוררות ההשראה, על קצה המזלג ממש. 
במקביל לסדנאות ולמופעים יתקיימו לאורך היום שעות אימון אישי מבית היוצר של מרכז האימון המגדרי. בנוסף, יתקיים בלובי העירייה יריד מכירות רבגוני ושוקק חיים
בו משתתפות נשים בעלות עסקים - אופנאיות, תכשיטניות, קונדיטוריות, יועצות, מאמנות, מטפלות ועוד.
סיור מיוחד לנשות הפסטיבל ייצא במהלך היום אל בתי הראשונים ואל סיפורי הנשים בנות דור המייסדים של ראשון-לציון. אלה הנשים ששאר הרוח, הכישרון ותעצומות הנפש שלהן מהווים השראה ומציבים תמרורי דרך לנחישות, עצמאות ואומץ - לנשים בימינו.

בואו לחגיגה שכולה חוויה מרגשת ומעצימה עם המון כיף ושמחה !
בואו להצדיע לכוח הנשי!
בואו לומר "כן לחיים"!

שלכן ולמענכן,
חג שמח
איריס כגן חכמון יועצת ראש העירייה לקידום שוויון מגדרי  
ורותי אלרז יו"ר צוות ההיגוי של רשת נשים

 להרשמה לחוגים לחצו כאן