פורטל החינוך העירוני עלה לאוויר!

תמונה של מסך הפורטל
כחלק מתכנית האב לתקשוב מערכת החינוך בעיר עלה לאוויר פורטל חינוך חדש ועדכני, ובו כל המידע, החדשות והעדכונים אודות
החינוך בעיר
 כתובת הפורטל: www.rlz-edu.org.il
 
בראשון לציון פועלת זו השנה השלישית תכנית אב לתקשוב מערכת החינוך בעיר והתאמתה לטכנולוגיות המאה ה-21 בהוראה ובלמידה. תכנית התקשוב העירונית נולדה מתוך הצורך לענות על שינויי תפיסה בחינוך תלמידים בעידן של מחשבים, טאבלטים וסמארטפונים, שהפכו כבר מזמן לחלק בלתי נפרד מעולמם של התלמידים.

לתוך העולם הזה נכנס פורטל חינוך חדש אשר הוקם במינהל החינוך, ובו כל המידע אודות מערכת החינוך בעיר ומוסדות החינוך מגן הילדים ועד כיתה י"ב. עוד ניתן למצוא בפורטל כתבות שונות ומגוונות אודות תכניות ופעילויות בגנים ובבתי הספר, הישגי תלמידים, פרסים והצטיינויות, לוח אירועים, חדשות ופרסומים, טפסים, סרטונים, מידע להורים, הנחיות לשעת חירום ועוד ועוד.

ד"ר שוש נחום, ראש מינהל חינוך: "הצורך בפורטל חינוך עירוני, אשר יהווה את 'שער הכניסה' של החינוך בעיר, עלה לפני שנים אחדות ובמהלך השנה האחרונה קרם עור וגידים עד לכדי אתר מגובש ושלם. בפורטל נבקש להביא לידיעתכם את כל המידע אודות החינוך בעיר אשר רלוונטי לקהלי היעד השונים בעיר - אלו העוסקים בחינוך ואלו הצורכים חינוך. במובן הזה יהווה הפורטל מעין 'בית חם' ביצירת מפגש ושיח של כל אותם גורמים במקום אחד".

ליאת חכימי, מנהלת פורטל החינוך: "הקמת פורטל חינוך עירוני היא אינה דבר של מה בכך. שותפים להקמתו כל אגפי החינוך בעירייה וכן מינהלים ואגפים אחרים אשר להם ממשקי עבודה משותפים עם החינוך בעיר. בעיר כמו ראשון לציון, עם עשייה כל כך ענפה בתחום החינוך ולמען החינוך, פורטל החינוך העירוני הוא הבמה הפומבית המתאימה 'לחשוף' בה את הנעשה".