פרס חינוך מחוזי לגן "חרוזים עליזים"

ילדים משחקים
 משרד החינוך התרשם מאוד מהאקלים ומהחזון החינוכי * ראש העירייה, דב צור אמר: "זוהי הכרה מרגשת ומכבדת למה שידענו קודם" * רק בשבוע שעבר בישר משרד החינוך על פרס חינוך מחוזי לקריית החינוך "העמית" מקיף ג'

משרד החינוך בישר השבוע על זכייתו של גן "חרוזים עליזים" במרכז העיר בפרס החינוך המחוזי היוקרתי. יש לציין כי אלפי גנים ממחוז מרכז התמודדו על הפרס. משרד החינוך התרשם עמוקות מהעשייה החינוכית המגוונת לקידום תהליכי הוראה- למידה, מהאקלים ומהחזון החינוכי, ממסירות הצוות הפדגוגי ופעילותו לקידום ילדי הגן. "יישר כוח והמשך עשייה פורייה" כתבו יו"ר ועדת פרס חינוך מחוזי, גיא דגן ומנהלת מחוז מרכז, עמליה חיימוביץ.

בעיריית ראשון לציון קיבלו בגאווה גדולה את השורה אך לא בהפתעה "זוהי הכרה חיצונית מרגשת ומכובדת למה שידענו קודם" אמר ראש העירייה, דב צור, למנהלת הגן תמר חרד "עשייתך היומיומית לקידומם של ילדינו, ממלאת אותנו גאווה וסיפוק". ראש העירייה שיבח גם את צוות הגן על הזכייה בפרס היוקרתי.

מנהלת הגן הממלכתי דתי, תמר חדד, שמציינת 32 שנים לניהול הגן, מוסיפה: "זה לא רק פרס שלי, כולם כאן שותפים לעשייה, המפקחת שלנו יהודית גרין, מנהלת אגף גנים שולמית זכאי, הגננות והסייעות טלי גנבר, שרית מסיקה, תאיר רגב ותקווה אדמסו וכמובן ההורים התומכים  ששותפים לעשייה החינוכית שלנו. ההצלחה שלנו באה מתוך אמונה ואהבה. יש לנו עבודת צוות אמיתית ושקיפות יוצאת דופן".

חדד מספרת כי שיתוף הפעולה והחיבור עם ההורים הוא מוצלח ומרגש מכיוון שאותם הורים היו אצלה בגן כשהיו קטנים "אני רואה את הילדים שלהם היום, והם בדיוק כפי שהיו ההורים שלהם וזה מרגש".

רק לפני שבוע בישר משרד החינוך על זכיית קריית החינוך השש שנתית "העמית" – מקיף ג', שזכתה אף היא בפרס החינוך המחוזי של משרד החינוך.  נימוקי ההחלטה משבחים את העשייה המגוונת רבת הפעלים החל מכיתה ז' ועד לכיתה י"ב, כמו כן נרשמו הישגים לימודיים מצוינים בבחינות המיצ"ב וכן אחוז גבוה של זכאים לתעודת בגרות העומד על 87%, כאשר זהו בית הספר עם מספר הכיתות הגדול ביותר בעיר לחינוך מיוחד. ההישג המרשים יותר הוא הזינוק בזכאות שרק לפני ארבע שנים עמד על 68%. אגב- גם בבחינות המיצ"ב נרשמה עלייה משמעותית בהישגים.

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

29 בדצמבר 2013