המסלול האקדמי המכללה למינהל ערך אירוע פרידה מהמנכ"ל היוצא, רפי צרפתי

ראשל"צ, דב צור, בכירים בענף ראיית החשבון והסגל האקדמי רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המסלול האקדמי המכללה למינהל אמר: "רפי מייצג את ערכי המכללה, הוא עבר את הדרך שאנחנו מנסים להנציח לסטודנטים שלנו, סטודנט שטיפס מעלה עד למשרת המנכ"ל".

המסלול האקדמי המכללה למינהל נפרד ממנכ"ל המכללה היוצא, רו"ח רפי צרפתי, לאחר 18 שנה בהן כיהן בתפקים שונים במכללה,  מתוכן 5 שנים כמנכ"ל.  צרפתי הוא גם בוגר של לימודי ראיית חשבון במכללה למינהל,  אשר החל לעבוד בה עם סיום לימודיו. באו להיפרד ולדבר בשבחו:  רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המכללה למינהל; רו"ח יצחק פורר, יו"ר חבר הנאמנים ומייסד EY; פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל; רני יעקובי, מנכ"ל המכללה הנכנס; ופרופ' זאב נוימן, נשיא המכללה למינהל לשעבר. לצידם נכחו בכירי המגזר העסקי אשר ליוו את צרפתי במהלך עבודתו במכללה, בהם: דב צור, ראש עיריית ראשון לציון; סגנו, רז קינסטליך; רפי בהרב, סגן נשיא בקוקה קולה ישראל ויו"ר דירק' המכללה בעבר; יצחק קאול, ששימש כמנכ"ל בזק וכיו"ר דירקטוריון המכללה למינהל בעבר;  רו"ח דורון שהרבני, מנכ"ל משותף של EY  ויו"ר ועדת הכספים במכללה; רו"ח אילן בירנפלד, מנכ"ל פירמת Deloitte בריטמן אלמגור זהר ועוד.  הנוכחים בירכו את צרפתי והביעו את הערכתם.

רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המסלול האקדמי המכללה למינהל אמר: "רפי מייצג את ערכי המכללה, הוא עבר את הדרך שאנחנו מנסים להנציח לסטודנטים שלנו, סטודנט שטיפס מעלה עד למשרת המנכ"ל".

רפי בהרב, סגן נשיא בקוקה קולה ויו"ר דירק' המכללה בעבר: הודה לרפי בשם סגל המכללה ובירך: "רפי הוא מסוג המנהלים שיש להם אור בעיניים, היה לו תפקיד משמעותי בתקופת הבנייה של המכללה. בשם המכללה לדורותיה, אני מודה לך ומאחל היום הרבה הצלחה"
רפי צרפתי סיכם את פרק הנאומים והודה לכל צוות המכללה על הדרך הארוכה והוסיף תודות מיוחדת לעיריית ראשון לציון ולדב צור, ראש העיר,  באופן אישי, על שעזרו לפתח את המכללה לכדי המוסד שהיא היום.

 

צלם- עידן גרוס

לפרטים נוספים: מתן ברקוביץ, 054-9136008

נועה שבתאי ויצר, דוברת המסלול האקדמי המכללה למינהל

3 ביוני 2015