בית ההשקעות פסגות וביה"ס לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל השיקו שיתוף פעולה

לדברי דיקאן ביה"ס לכלכלה ד"ר איתמר שבתאי: "שיתוף הפעולה נועד להכין את הסטודנטים בביה"ס לכלכלה לשוק העבודה ולהרחיב את היכולות היישומיות שלהם,  כך שיוכלו להתברג למשרות האיכותיות ביותר במשק עם סיום לימודיהם".

בטקס בירך המשנה למנכ"ל של פסגות, טל קדם את הסטודנטים ואמר :"הערכים הנלמדים במכללה למינהל הינם הערכים שטבועים בד.נ.א של פסגות ועובדיה"

ביה"ס לכלכלה של המסלול האקדמי המכללה למינהל בהובלת דיקאן ביה"ס ד"ר איתמר שבתאי, הכריז שלשום, באירוע חגיגי אשר כלל גם חלוקת מלגות הצטיינות לסטודנטים, על שיתוף פעולה עם בית ההשקעות פסגות.

שיתוף הפעולה האסטרטגי בין ביה"ס לכלכלה לפסגות, יכלול בשנים הקרובות יוזמות משותפות כגון: הרצאות של בכירי פסגות בבית הספר, קורסים משותפים, פגישות של סטודנטים עם הנהלת החברה, כנסים, מחקרים משותפים, השתלבות בוגרים בתעסוקה בחברה ועוד. כמו כן, במסגרת שיתוף הפעולה, יאפשר בית ההשקעות פסגות  גישה לחומרים עדכניים בנושא שוק ההון הנמצאים בידיו, לטובת עבודות מחקר של הסטודנטים.

בנוסף, במסגרת שיתוף הפעולה יעבירו בכירי פסגות יחד עם מרצי ביה"ס לכלכלה - סמינר מצטיינים,  אשר יכלול כ- 30 סטודנטים ולצד תוכן אקדמי יציע גם סיורים בשטח , בבורסה לניירות ערך, במשרדי פסגות וחברות נוספות בשוק ההון.

מטרת שיתוף הפעולה היא פיתוח וקידום המצוינות בקרב סטודנטים מביה"ס לכלכלה וחיבורם לנעשה בחזית עולם הפיננסים וההשקעות. לדברי דיקאן ביה"ס לכלכלה ד"ר איתמר שבתאי, "האתגר שלנו באקדמיה הוא להכשיר את הסטודנטים של העתיד לא רק למצוינות אקדמית, אלא להכין אותם לשוק העבודה ולהרחיב את היכולות היישומיות שלהם כך שיוכלו להתברג למשרות האיכותיות ביותר במשק עם סיום לימודיהם".

באירוע נכחו פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל שבירך את הסטודנטים ואמר"  ביה"ס לכלכלה פועל בשיתוף פעולה עם שוק ההון הישראלי, תפקידנו באקדמיה הוא להכין את הסטודנטים לשוק עבודה שישתנה מהותית בשנים הקרובות. מדד ההצלחה שלנו הוא הצלחת הסטודנטים שלנו".

אחריו עלה מר גילי גרשלר, ראש ההתמחות במימון בביה"ס לכלכלה ואמר  "שיתוף הפעולה עם פסגות יאפשר לסטודנטים שלנו התנסות אמיתית בשוק התעסוקה, תוך כדי לימודיהם".

את חלק הברכות חתם מר טל קדם, המשנה למנכ"ל פסגות שבירך את הסטודנטים ואמר: "הערכים הנלמדים במכללה למינהל הינם הערכים הטבועים בד.נ.א של פסגות ועובדיה".

שיתוף הפעולה עם בית ההשקעות פסגות מתווסף למספר שיתופי פעולה של ביה"ס לכלכלה עם גופים מובילים בתחום שוק ההון והטכנולוגיה, ובזה בנק מזרחי טפחות, חברת מגדל, SAP, IBM ועוד.

קרדיט צלם – עידן גרוס

לפרטים נוספים: מתן ברקוביץ, משרד יח"צ יוניק, 050-7417000

נועה שבתאי ויצר, דוברת המסלול האקדמי המכללה למינהל, 052-6910759

נועה שבתאי ויצר, דוברת המסלול האקדמי המכללה למינהל
נייד: 052-6910759
טלפון: 03-9634471