פתיחת ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א'

גן ילדים
הרישום ימשך כשלושה שבועות כאשר אין השפעה לסדר הנרשמים * מענה במוקד הטלפוני יהיה בימים א'-ה' בין השעות 8:30 ל-17:00 *הרישום דרך האתר העירוני יהיה זמין 24 שעות ביממה

בשבוע הבא (7.1.19) תיפתח ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' ולצהרונים בגני הילדים לשנה"ל תש"ף. תקופת הרישום תמשך כשלושה שבועות עד ל-27.1.19. במהלך תקופה זו תהיה מערכת ההרשמה זמינה 24 שעות ביממה באתר האינטרנט העירוני. חשוב להדגיש כי אין חשיבות לסדר ההרשמה, כלומר בקשת הורה שהוזנה בתחילת תקופת הרישום תישקל באופן זהה עם בקשה שהוזנה ביום האחרון לרישום. כמו כן, המוקד הטלפוני יהיה זמין לתושבים בין השעות 8:30  ועד 17:00 בטלפון 03-9547979 , וקבלת קהל תהיה בימים א ,ג, ד, ה בין השעות  08:30 ועד 14:30 וביום ב' בין השעות 08:30 עד 13:00 ואחר הצהריים מ- 16:00 ועד 18:30. בכניסה למערכת באתר האינטרנט יש להזין תעודת זהות של ההורה ולאחר מכן יש להקליד את מספר תעודת זהות של התלמיד וגיל הילד. יש לוודא כי כתובת התלמיד תואמת את הכתובת בפועל. בהמשך, ולצורך הגנה על פרטיות המידע, יש להקליד פרטי זיהוי נוספים. לאחר מכן, ברישום לגן לדוגמה, תוצג רשימת הגנים באזור המבוקש. יש לבחור את הגן שהנכם מעוניינים בו בעדיפות ראשונה וגן נוסף בעדיפות שנייה, לאחר מכן יש להזין פרטי תשלום בכרטיס אשראי. בסיום התהליך ישלח מסרון לנייד שלכם ובו מספר הפנייה המאשר את קליטת ההרשמה.

מערכות הרישום הטכנולוגיות מאפשרות לחסוך זמן וטרחה בהגעה פיזית לבניין העירייה. ובכל זאת, עבור הורים ללא נגישות לאינטרנט וכן תושבים חדשים, עולים חדשים ותושבים המזדהים באמצעות דרכון, ניתן לקבל שירות במרכז הרישום בבניין העירייה. לשירות ההורים יעמדו עמדות המאוישות על-ידי רשמות שעברו הכשרה מתאימה, ומעניקות מענה לשאלות ולבקשות ההורים. יש לתאם תור באמצעות המוקד הטלפוני על מנת לחסוך זמן. הודעה על השיבוץ לגן הילדים תפורסם במהלך חודש יוני 2019, והודעה על השיבוץ לכיתה א' תפורסם במהלך חודש מרץ 2019. השיבוץ יפורסם באתר האינטרנט העירוני ואיגרת תישלח לביתכם, לפי הכתובת שנמסרה בעת הרישום.

מ"מ וסגנית ראש העירייה, ליאל אבן-זהר המחזיקה בתיק החינוך, הוסיפה: "ההרשמה למסגרות החינוך העירונית כוללת השנה שתי בשורות חדשות: אנחנו נפתח הרשמה ניסיונית לגנים בשיטת מונטסורי, אותם נפתח בשנת הלימודים הבאה אם תהיה הרשמה מספקת, וגם נעמיד להורים לצורך ההרשמה הכללית ״צ׳ט לייב״ עם רשמת וצוות מנהל החינוך כדי לשפר ולהנגיש את תהליך ההרשמה על מנת שיהיה פשוט וידידותי. צוות אגף הקדם יסודי וגם אנחנו בהנהלת העיר, זמינים ונגישים להעניק להורים את מלוא הסיוע והשירות הנדרשים״.

מידע נוסף על תהליכי הרישום לשנה"ל תש"ף ניתן למצוא בפורטל החינוך העירוני בכתובת www.rlz-edu.org.il

 יניב אוחנה, דוברות

1 בינואר 2019