אין חיה כזאת

תמונה של פיל

אין חיה כזאת

   פורים – חגיגת חיות במוזאון ראשון לציון לכל המשפחה

2.3.2018 שושן פורים, בין השעות: 10:00-14:00 במוזיאון ראשון לציון

בפורים הקרוב מוזיאון ראשון לציון מזמין להפקת תיאטרון מקורית וחד פעמית שחוגגת את האהבה לבעלי החיים
"אין חיה כזאת" המתקיים במיוחד בחג הפורים השמח, הוא הרעיון היפה של שינוי צורה בטבע ובחיי האדם: כמו הזיקית שמחליפה צבע בהתאם לסביבתה,  או הגור שגדל והופך לעצמאי בטבע, כך כל ילד וילדה יכולים להמציא את עצמם כל הזמן מחדש, לחפש ולמצוא תחומי עניין חדשים, לשבור את המוסכמות החברתיות, לבחון את הסביבה, להיות אחרים או מיוחדים. חג הפורים השמח מאפשר לכל אחד להתחפש ולצאת מהדמות הקבועה שלו, לחגוג את השוני ואת המשחק בחיים.  

המופע "אין חיה כזאת" מדגיש את האהבה לבעלי החיים בכדור הארץ. באירוע אנחנו חוגגים את האהבה לחיות והדאגה לשלומם של בעלי החיים ואת הקשר בין בני האדם לבין בעלי החיים. המסר הוא שכל אחד יכול לעשות פעולה פשוטה שתעזור לשפר את החיים של בעלי-החיים שבינינו.

המופע "אין חיה כזאת" מעביר את המסרים של "שמירה על בעלי-החיים" ואת "החופש להיות מי שאתה" באופן שמח, היתולי, מצחיק וצבעוני  דרך המדיום של אמנות ותיאטרון רחוב. המופע ממוקם בתוך חצר המושבה ההיסטורית ראשון לציון, שם הקהל מוזמן לסדנת תנועה עם שחקנים המגלמים חתולי רחוב, להצטרף לריקוד בסט די-ג'י של הקוף המתקלט, לברוח מהטורף בסוואנה דרך טכנולוגיית צילום במסך ירוק, להתרשם ממיצג הזחל שהופך לפרפר וליהנות ממופע האש בתנועה של דרקוניות האש.

הצגה: "חיות מרקדות" במופע ססגוני וחינוכי לילדים ע"פ סיפורים קלאסיים פינוקיו, סינדרלה ו...דירה להשכיר המופע מפגיש את הצופים עם עולם המוסיקה והמחול עם תלבושות ומסכות ססגוניות.

נאוה קסלר, מנהלת מוזיאון ראשון לציון: כמדי שנה בחג הפורים מוזיאון ראשון לציון מציע תוכן אמנותי מקורי לכל המשפחה. השנה בחרנו לחגוג את האהבה לחיות וגם את החגיגה של השוני בין בני האדם, ולהזמין את הציבור למסיבת פורים מלאת תוכן ומעוררת השראה בחצר המוזאון.

ניסן אלמוג, המנהל האמנותי של האירוע: בהפקה ייחודית זו יצרנו חוויה תיאטרלית שמשלבת קרקס, תיאטרון רחוב ואמנות בין הבתים ההיסטוריים של המושבה ראשון לציון. הקהל מוזמן לחזות במופעים מקוריים ולהשתתף באופן פעיל בחוויה, בריקוד ובתחפושות. בואו לשמוח וליהנות!


"אין חיה כזאת", יום שישי, 2 במרץ, שושן פורים בין השעות 10:00-14:00 במוזיאון ראשון לציון
רחוב אחד העם 2 ראשון לציון | האירוע יתקיים בכל מזג אוויר | מומלץ להגיע בתחפושות של בעלי חיים!
 כרטיס: כולל כל המופעים והפעילויות ההצגה והסדנאות – 20 ₪ למבוגר/לילד