עשרת אלפים איש בחגיגות יום ההולדת לעיר

עשרת אלפים איש בחגיגות היום הולדת לעיר

הופעות חיות של אייל גולן ומופע הארנבות של ד"ר קספר, שוק אומנותי, אמני רחוב, מתחם קוקטיילים ועוד * תושבי העיר מילאו את מתחם הרובע ביום האהבה.
שמח היה ברובע ביום חמישי האחרון וגם מאוד רומנטי. כעשרת אלפים איש הגיעו לציין את יום הולדתה ה-134 של ראשון לציון שחל בט"ו באב. במתחם הרובע הוצב קיר מנעולי אהבה שנתרמו על ידי רב בריח. זוגות רבים תרמו חמישה שקלים עבור מנעול שביטא את אהבתם. כל ההכנסות נתרמו לעמותת גדולים מהחיים.
פעילות נוספת שהייתה בשיתוף דף הפייסבוק העירוני הזמינה את תושבי העיר לכתוב את התאריך שבו הכירו ולקבל שתיל פרחים במתנה. כ-150 זוגות השתתפו ושיתפו את תאריך מיסוד הקשר.
האירועים החלו בשעה 20:00, התושבים נהנו ממתחם קוקטיילים, שהיה פתוח לבני 18 ומעלה, אמני רחוב הסתובבו בין המבלים והייתה גם מוסיקה טובה. לבמה המרכזית עלו מופע הארנבות של ד"ר קספר ומיד לאחריהם עלה איילן גולן. על הפקת האירוע הייתה אמונה החברה העירונית בראשות המנכ"ל אלי פולק.
ראש העירייה, דב צור, עלה לבמה וקרא לתושבים: "אם יש כאלו שעדיין לא שלחו לבני ובנות הזוג שלהם פרחים, אז זה הזמן, וזה גם יום ההולדת של העיר שלנו, אז החגיגה היא כפולה".
חברת המועצה ומחזיקת תיק התרבות, קרן דנה ג'דה, הוסיפה: "מזל טוב לעיר שלנו שאנו כה אוהבים שחוגגת 134 שנה. היה שמח ומהנה. ושתמיד נהיה  מוקפים באהבה".

צילום:  אבי קקון
כתב: יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 23.8.16