ראשון לציון חוגגת יום הולדת בט"ו באב

ראשון לציון חוגגת יום הולדת בט"ו באב

הופעות חיות של אייל גולן ומופע הארנבות של ד"ר קספר, שוק אומנותי, אמני רחוב, מתחם קוקטיילים ועוד הרבה הפתעות. מתחם הרובע מתמלא במוזיקה, אהבה וריקודים ביום האהבה. הכניסה חופשית.
ט"ו באב הגיע ומלבד עם ישראל שיציין את חג האהבה, תושבי ראשון לציון יציינו גם את הולדת העיר. 134 שנים אחרי ששבעה עשר ממייסדי המושבה עלו על הקרקע, תקיים עיריית ראשון לציון, באמצעות החברה העירונית בראשות המנכ"ל אלי פולק, את חגיגות היום הולדת במתחם הרובע בעיר. האירועים יחלו בשעה 20:00, התושבים שיגיעו יוכלו ליהנות ממתחם קוקטיילים, שיהיה פתוח לבני 18 ומעלה, אמני רחוב שיסתובבו ומוסיקה טובה. על הבמה המרכזית תעלה להקה מקומית שתחמם את מופע הארנבות של ד"ר קספר ומיד לאחריהם יעלה איילן גולן. הכניסה, כמובן, חופשית.
ראש העירייה, דב צור, מזמין את כלל תושבי העיר לקחת חלק באירועים והוסיף: "לצד האירועים הרבים לצעירים והנוער ברחבי העיר ומסיבות הגן לכל המשפחה בגנים הציבוריים, את יום הולדתה של העיר, נציין כולנו יחד במסיבה אהבה ישראלית. חג אהבה שמח!".
חברת המועצה ומחזיקת תיק התרבות, קרן דנה ג'דה, הוסיפה: "מזל טוב לעיר שלנו שאנו כה אוהבים שחוגגת 134 שנה, לצד כל הפעילויות המגוונות בחודשי הקיץ יש אירוע מיוחד בערב חג האהבה שבו נחגוג ביחד את יום ההולדת. כולם מוזמנים להגיע, לשמוח וליהנות ושתמיד נהיה  מוקפים באהבה".

צילום: אבי קקון
כתב:
יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 9.8.16