סבב תיקים והאצלת סמכויות

סבב תיקים והאצלת סמכויות

המשנה לראש העירייה, אייל מושיוב, יקבל את תיק בנייה ציבורית. חבר המועצה מיכאל רייף את הקליטה ומשה לבהר את תיק רישוי עסקים
וגם- תעודת הוקרה לנבחרת הנשים בשחמט שזכו באליפות הארץ, בפעם השנייה ברציפות.
מועצת העיר אישרה סבב תיקים קטן בין חברי המועצה וכן האצלת סמכויות בוועדות ובדירקטוריון החברה הכלכלית. שלושה חברי מועצה מעורבים בסבב התיקים האחרון. המשנה לראש העירייה וחבר המועצה, אייל מושיוב, יקבל לידיו את תיק בנייה ציבורית במקומו של חבר המועצה יוסי חממי. תיק רישוי עסקים שאותו החזיק מושיוב בשנתיים וחצי האחרונות עובר לחבר המועצה משה לבהר. חבר המועצה מיכאל רייף יקבל לידיו את תיק הקליטה.
בתוך כך, נעשו שינויים גם בוועדות העירוניות, מיכאל רייף ישמש כיו"ר ועדת הקליטה במקומו של חבר המועצה יפת מנחם.
סגן ראש העירייה, מוטי עג'מי, המחזיק בתיק שילוב חברתי, התמנה ליו"ר ועדת הגמלאים במקומה של חברת המועצה ליאל אבן זהר.
חילופי גברי גם בדירקטוריון החברה הכלכלית, מועצת העיר אישרה את מינוי חבר המועצה אייל מושיוב לדירקטור במקומו של חבר המועצה משה לבהר. יו"ר החברה הכלכלית, ראש העירייה, דב צור, צפוי להעלות בישיבת הדירקטוריון הקרובה הצעה למנות את חבר המועצה מושיוב כממלא מקום יו"ר הדירקטוריון.
שחקניות נבחרת הנשים של מועדון השחמט ראשון לציון קיבלו תעודות הוקרה במועצת העיר על זכייתן באליפות הארץ שהתקיימה בבאר שבע. הנבחרת ובה השחקניות מרסל אפרוימסקי ,מיכל להב, עדי פדרובסקי, שלומית פדרובסקי ומאקה מדיבני, סיימו את האליפות עם תיקו ושני ניצחונות ובכך השיגו אליפות שנייה ברציפות. שלומית פדרובסקי אמרה בפתיחת הישיבה "אני תושבת העיר מגיל ארבע, אני גאה לגור בעיר ולהביא הישגים ומודה על התמיכה של העירייה".
ראש העירייה, דב צור, בירך את שחקניות הנבחרת ומנכ"ל המועדון, בוריס אלתרמן, על ההישג היוצא דופן ואיחל להם הצלחה בהמשך הדרך.
מועדון השחמט העירוני מצליח , מדי שנה, להצמיח שחקנים שגורפים הישגים רבים. זוהי שנה נפלאה למועדון המעוטר שאך לפני שלושה חודשים הוביל לשורת הישגים בהם שני אלופי הארץ בשחמט מראשון לציון.

כתב: יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 8.8.16