שבת תרבות מתחדשת

מודעת שבת תרבות
מהשבת הקרובה: עורך גלובס, חגי גולן, ינחה שבת תרבות אחת לחודש בהיכל התרבות

מסורת שבת תרבות בראשון לציון מתחדשת למנחה הוותיק איתן דנציג מצטרף עורך גלובס, חגי גולן

מסורת שבת תרבות בהיכל התרבות נמשכת כבר למעלה מעשר שנים. היה זה אך טבעי לרענן ולחדש את השורות, ולמנחה הוותיק איתן דנציג מצטרף שחקן מרכזי ומשפיע בענף התקשורת, עורך העיתון גלובס, חגי גולן.

חגי גולן (59), בוגר לימודי חשבונאות וכלכלה באוניברסיטת תל אביב, נמצא בגלובס מיומו הראשון בשנת 1983, ומשמש כעורכו הראשי מאז 1997. במקביל, הוא מגיש תכנית שבועית בנושא כלכלה ברדיו האזורי.

בעירייה שמחים על הצטרפותו של חגי גולן לקאדר המנחים ואומרים כי הנושא הכלכלי הוא נושא מרכזי בשיח הציבורי ואין ספק שהציבור צמא להעמיק בנושאים אלו ולשמוע ראיונות של איש מקצוע מן השורה הראשונה. בעירייה הדגישו כי שבתות תרבות שינחה גולן יעסקו במגוון נושאים שעל סדר היום, פוליטיקה, כלכלה, תרבות ועוד.

״מערכת הבחירות נכנסת או טו טו לישורת האחרונה" אומר גולן לקראת שבת תרבות ומוסיף: "ותהיה לנו ההזדמנות לקבל את העמדות  של שלושה מהנציגים הבכירים של שלוש סיעות גדולות בשאלות החשובות בנושאים המדיניים, הביטחוניים, הכלכליים והחברתיים״.

שבת תרבות נערכת פעמיים בחודש באודיטוריום שבהיכל התרבות. הכניסה למפגש חופשית והדלתות נסגרות כאשר האולם מלא. במפגש מתארחים פוליטיקאים מן השורה הראשונה, אנשי תרבות ורוח ואישים אחרים אשר מעניינים את הציבור. המפגש נערך כשעה וחצי ומאפשר שיחה פתוחה ומעמיקה עם האישים המתארחים.

כעת, לקראת הבחירות, המפגש יתמקד בנושאים הפוליטיים וחגי גולן יראיין פוליטיקאים ממפלגות שונות. בשבת הקרובה, ה-14/2/15 יתארחו שר הפנים, גלעד ארדן, השר היוצא, ח"כ יעקב פרי ואלוף במיל' יואב גלנט. מפגש נוסף עם פוליטיקאים יתקיים ביום שבת ה-13/3/14, ובו יתארח יו"ר המחנה הציוני, יצחק (בוז'י) הרצוג.

 

 

יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

10 בפברואר 2015