סטודנטים מהמסלול האקדמי המכללה למינהל יתמחו השנה בכנסת

סטודנטים מבית הספר למנה"ע של המסלול האקדמי המכללה למינהל יתמחו בשנת הלימודים הנוכחית במרכז המחקר של הכנסת

הסטודנטים המתמתחים,  בשנה השנייה והשלישית ללימודיהם, יבצעו  מחקרים עבור חברי הכנסת ומרכז המידע של הכנסת (ממ"מ), בדגש על נושאי מיסוי וחקיקה

סטודנטים לחשבונאות מבית הספר למינהל עסקים של המסלול האקדמי המכללה למינהל יתמחו בשנת הלימודים הנוכחית במרכז המחקר והמידע של הכנסת ובלשכות חברי הכנסת, ויסייעו בהליך הכנה ובחינה של היבטים כלכליים-חשבונאיים, בדגש על נושאי מיסוי וחקיקה.

הסטודנטים המתמתחים,  בשנה השנייה והשלישית ללימודיהם, יבצעו  מחקרים עבור חברי הכנסת ומרכז המידע של הכנסת (ממ"מ), המבצע אנליזה לנתונים עבור לשכות החכ"ים וועדות הכנסת, והם  ילוו אקדמית על ידי מרצי בית הספר למינהל עסקים של המכללה למינהל. ההתמחות תימשך לאורך כל שנת הלימודים, למשך יום או יומיים בשבוע עד ליולי 2016.

שיתוף פעולה ייחודי זה הוא יוזמה של  המרכז לאחריות תאגידית במכללה למינהל, בהובלת תא"ל (מיל.) ח"כ לשעבר, עמירה דותן, יחד עם רו"ח, עו"ד אלי אור, ראש המחלקה לחשבונאות בביה"ס למנה"ע במכללה. ד"ר שירלי אברהמי, מנהלת מחלקת המחקר וצמידע של הכנסת, מובילה את הנושא מטעם הכנסת ובירכה על היוזמה

המסלול האקדמי המכללה למינהל מאמין כי באמצעות שיתוף פעולה פורה בין מוסדות  השלטון, האקדמיה והתעשייה ניתן להכווין את הסטודנטים, דור העובדים העתידי, לעצב אותו ולהכין אותו טוב יותר לשוק העבודה. במסגרת זו מציעה המכללה לסטודנטים בשנת הלימודים תשע"ו  200 התמחויות במוסדות השלטון כמו גם בחברות המובילות במשק תוך כדי הלימודים. דרך ההתמחות ייחשפו הסטודנטים לעולם העבודה העכשווי, יעברו תכנית ליווי והתנסות מעשית בחברות בתפקידי מטה מקצועיים, וזאת במקביל ללימודים.

 

 

נועה שבתאי ויצר
דוברת המסלול האקדמי המכללה למינהל