שוק קח תן קהילתי במרכז הנוערנט

  הנה זה חוזר: שוק קח תן קהילתי במרכז הנוערנט

יש לכם ספרים שאינכם צריכים?, בגדים שלא בשימוש?, דיסקים שאין לכם צורך בהם? תביאו אותם לשוק קח תן שיתקיים בשבוע הבא ויכלול מגוון פעילויות כמו צילום מגנטים, עמדות מולטימדיה, עמדות יצירה ואומנות, , כדורסל אלקטרוני, ג'אגלינג ומופע רחוב, כדורגל אלקטרוני ועוד * הכניסה חופשית

תפנו את יום רביעי  11.6.2014  ותחפשו בביתכם פריטים שאינכם זקוקים להם עוד, כי שוק קח תן חוזר.

אגף נוער וצעירים בעיריית ראשון לציון יקיים הפעם את השוק במרכז הנוערנט ברחוב שדרות יעקב 4 בין השעות 17:00-20:00 ובהשתתפות נוער מתנדב של חטיבת הביניים טביב.

אגף נוער מזמין את כל הצעירים לפשפש בביתם, אולי ישנם ספרים שאין בהם עוד צורך, בגדים באיכות טובה ששוכבים בארון ללא שימוש, דיסקים שמכילים מוסיקה שכבר אינכם שומעים, חפצי נוי, תכשיטים ובכלל פריטים באיכות ראויה שאפשר להחליף אותם תמורת פריטים אחרים. השוק יהיה צבעוני וססגוני במיוחד כי ברקע יחכו למשתתפים מגוון פעילויות כמו צילום מגנטים, עמדות מולטימדיה, עמדות יצירה ואומנות, כדורסל אלקטרוני, ג'אגלינג ומופע רחוב, כדורגל אלקטרוני ודי ג'יי שיחמם את האווירה. הכניסה, כמובן, חופשית.

אסף יפת, מנהל מרכז הנוערנט אמר כי המעורבות של הצעירים בעיר ובכלל במרכז הנוערנט היא מדהימה "העניין של הצעירים בפרטי לבוש, במוסיקה ובכלל, משתנה בתדירות גבוהה בהתאם לאופנות החולפות, כך יוצא שלרבים מהם יש פריטים בבית במצב מצוין שאין בהם שימוש. אני בטוח שהשוק יהיה הצלחה גדולה".

שוק תן וקח הוכיח את עצמו לא פעם, רק בחג פורים האחרון השתתפו מאות תושבים וילדיהם בשוק קח תן של תחפושות בשלושה מרכזים קהילתיים שמפעילה החברה העירונית במזרח, במרכז ובמערב. התושבים הציעו את התחפושות ברשותם תמורת החלפה או שמכרו אותן במחיר של עד עשרה שקלים.

בשנה שעברה היו אלה חמש נשים המטופלות מזה שנים במינהל שלישוב חברתי שהחליטו להחזיר לקהילה ויזמו שוק "קח תן" במתנ"ס רמת אליהו כאשר כל מוצר נמכר בשקל אחד בלבד. ההיענות הייתה מדהימה ולמעלה מאלף פריטים נמכרו.

 

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

 

2 ביוני 2014