תחרות הבניין המפריד 2018

תחרות הבניין המפריד 2018 - ראשון לציון ביוזמת אגף קיימות וסביבה ואגף התברואה במינהל איכות הסביבה בעיריית ראשון לציון ובשיתוף תאגיד המחזור "ת.מ.י.ר" והאגודה לתרבות הדיור, חוזרת תחרות הבנין המפריד, גם השנה לאחר ההצלחה של השנתיים האחרונות.
ועדי בניינים וחברות הניהול, מוזמנים להירשם ולהתמודד על הפרסים הכספיים.

מטרת התחרות, לעודד את התושבים להפריד ולמחזר בכלל ולפח הכתום בפרט. הגדרת "אריזות" כוללת בין היתר, קופסאות שימורים ריקות, שקיות פלסטיק, קרטוני חלב ומשקה, אריזות של מוצרי טיפוח, מכלים של מוצרי ניקיון ועוד.

ההרשמה לתחרות תיסגר בתאריך ה- 9 בדצמבר 2018. התחרות עצמה תחל שבוע לאחר מכן, ב- 16 לדצמבר 2018, ותימשך 4 שבועות עד ל- 13 לינואר 2019, ותהיה מורכבת ממספר קריטריונים, כך שמלבד נפח הפסולת הממלא את המיכל הכתום ושייבדק על ידי צוות מקצועי מטעם העירייה, ייבחנו גם קריטריונים נוספים כמו איכות הפסולת המושלכת למיכל הכתום, שאלון אינטרנטי לכל ועד בית בנושא הפרדת פסולת ומיחזור (שיבדוק את רמת הבקיאות של המשתתפים בנושא) וכן, העלאת רעיונות מקוריים וישימים להטמעת הפרדה במקור ברחבי העיר.

יש להדגיש, כי המשתתפים בתחרות, יתבקשו לבצע הפרדת פסולת בצורה המיטבית ביותר הן מבחינת ניקיון והן מבחינת האיכות. במסגרת התחרות יחולקו פרסים בסך כולל של 25,500 ₪ ומתנה לכל בנין שיירשם לתחרות! . זוכי התחרות בשנה שעברה, השתמשו בפרסים הכספיים לשדרוג וטיפוח הבניין, לשיפוץ המעלית או להחלפת תאורת הבניין לחסכונית. המצטרפים לתחרות - גם מקבלים מתנות, גם יכולים לזכות בפרסים וגם מפרידים!! ביוזמת אגף קיימות וסביבה ואגף התברואה במינהל איכות הסביבה בעיריית ראשון לציון ובשיתוף תאגיד המחזור "ת.מ.י.ר" והאגודה לתרבות הדיור, חוזרת תחרות הבנין המפריד, גם השנה לאחר ההצלחה של השנתיים האחרונות.
ועדי בניינים וחברות הניהול, מוזמנים להירשם ולהתמודד על הפרסים הכספיים.

לתקנון  התחרות

לפרטים מלאים והרשמה