ההרשמה לתחרות נשים בעסקים נפתחה

זוכת התחרות הקודמת: "להיות אשת עסקים מצליחה בשוק רווי ותחרותי אינו דבר פשוט בכלל" * השנה יוענק מקום של כבוד גם למנהלות בכירות העובדות כשכירות בחברות וארגונים במגזר העסקי והציבורי בעיר

בשנת 2010 עמדו שלוש נשות עסקים ראשוניות על במת היכל התרבות בעיר אל מול מאות נוכחים וקיבלו לראשונה בחייהן העסקיים הוקרה על פעילותן. הנשים הללו לא במקרה היו שם. העסק שלהן מלבד היותו מצליח היווה מודל ודוגמא למקוריות, שירות ייחודי ותרומה משמעותית. אם תוך קריאת שורות אלו את יכולה לדמיין את עצמך עולה לבמה לקול תשואות הקהל – אל תהססי, הפעם זו יכולה להיות את.

המשרד לקידום מעמד הנשים בעיריית ראשון לציון ומט"י ראשון משיקים זו הפעם השנייה תחרות לבחירת עסקים נבחרים בבעלות נשים. והשנה יוענק מקום של כבוד גם למנהלות בכירות העובדות כשכירות בחברות וארגונים במגזר העסקי והציבורי בעיר.

'מי שאת עושה את ההבדל' הינה תחרות שמטרתה להכיר ולהוקיר יזמיות תושבות העיר. התחרות מזמינה נשות עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שהעסק שלהן ממלא אותן בגאווה גדולה וכן מנהלות בכירות ומנהלות משאבי אנוש בארגונים למהר להמליץ ולהירשם לתחרות. התחרות  תתקיים בחודש דצמבר ותיתן הזדמנות לנשים המשתתפות בה לחשוף את הפעילות העסקית שלהן ולנו להוקיר אותן על פועלן לקידום נשים. כל אחת מנשות העסקים תתבקש להציג מכתבי המלצה שמעגנים את הפרטים והיכולות של העסק ונותני השירות בו ותקבל הזדמנות להציג את החוזקות שלה ביחס לעסקים אחרים. שופטי התחרות ייבחנו מדדי ניהול, שירות והצלחה באמצעות יצירתיות, חדשנות, תרומה לקהילה, מקוריות תעוזה וצמיחה. איריס כגן, יועצת ראש העירייה  לקידום מעמד הנשים, אמרה: "היוזמה לתחרות נולדה מהצורך לעודד השתלבות נשים בעסקים לאפשר להן להתרחב ,להצליח ולהוות מרחב תעסוקתי בטוח לנשים נוספות ולגברים , מתוך תפיסה ארגונית המשלבת קשב עמוק לצרכיהן של נשים, משמעות, הצלחה ותרומה. אני מאמינה שההוקרה וההכרה בגדולתן תאפשר להן להגשים יעדים נוספים במסלול העסקי חברתי".

נעמי זלצינגר, מנכ"ל "היתרון היחסי" וזוכת המקום הראשון בתחרות הקודמת מציינת ש"הזכייה בתחרות העניקה לי חיזוק חיובי שאני פועלת נכון. צוות העובדות שלי שישבו באולם באותו מעמד של הענקת הפרס, התרגש וחש יחד איתי גאווה על פועלינו. להיות אשת עסקים מצליחה בשוק רווי ותחרותי אינו דבר פשוט בכלל, הזכייה העניקה לי תחושה של שביעות רצון, מרץ ורצון להמשיך בכל הכוח לעוד ועוד הצלחות".

כול העסקים שישתתפו בתחרות יוזמנו לאירוע חגיגי שיתקיים ב18.12 בהיכל התרבות, במהלכו יוכרזו הזוכות שתקבלנה חבילת פרסים אטרקטיבית.

לפרטים ולהרשמה:  www.rishonlezion.muni.il, המשרד לקידום מעמד הנשים  03-9682500  

 

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

20 באוגוסט 2013