המכללה למינהל העניקה תואר לשם כבוד לאליעזר שמואלי

אליעזר שמואלי, בקבלת תואר לשם כבוד מהמסלול האקדמי המכללה למינהל: "מטרת חיינו היא להרחיב את השורות באקדמיה ולקלוט צעירים בעלי פוטנציאל מכל שכבות האוכלוסייה"
באירוע מונה מר הרצל עוזר ליו"ר חבר הנאמנים החדש של המסלול האקדמי המכללה למינהל.  עוזר מחליף את רו"ח יצחק פורר, אשר סיים את כהונתו לבקשתו

חבר הנאמנים של המסלול האקדמי המכללה למינהל, המכללה הגדולה בישראל, קיים ביום חמישי האחרון ישיבה חגיגית במהלכה הוענק תואר לשם כבוד (Honoris Causa) למר אליעזר שמואלי, מנכ"ל משרד החינוך לשעבר, יוזם ומבצע תוכנית האינטגרציה במערכת החינוך וממייסדי המסלול האקדמי המכללה למינהל.

באירוע החגיגי, בהשתתפות רון גוטלר, יו"ר דירקטוריון המסלול האקדמי המכללה למינהל,  פרופ' אשר טישלר נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל; חברי הנאמנים והדירקטוריון, כמו גם הסגל האקדמי הבכיר של המכללה, מונה מר הרצל עוזר, שכיהן בעבר כמנכ"ל ויו"ר HOT, מנכ"ל נשר מפעלי מלט ישראלים, וממייסדי אתר האינטרנט ALLJOBS, ליו"ר חבר הנאמנים החדש של המסלול האקדמי המכללה למינהל, במקומו של  רו"ח יצחק פורר, מייסד פירמת ראיית החשבון הגדולה בישראל, EY, אשר סיים את כהונתו כיו"ר חבר הנאמנים, לבקשתו.

רון גוטלר, יו"ר הדירקטוריון של המכללה הודה לרו"ח יצחק פורר על תקופת כהונתו כיו"ר חבר הנאמנים ואמר : "יצחק פורר ואני התחלנו את הכהונה בתקופה מאתגרת למכללה ולהשכלה הגבוהה בישראל, זכיתי ליהנות מכישוריו הרבים, הוא 'מנטצ'' אמיתי".

רו"ח יצחק פורר, יו"ר חבר הנאמנים היוצא :"אני פורש מהנהגת חבר הנאמנים בהרגשת סיפוק גדולה, אמשיך לשרת את המכללה".

הרצל עוזר, יו"ר חבר הנאמנים הנכנס, הודה לחבר הנאמנים על הבעת האמון בו וביקש מחבר הנאמנים להירתם כדי להוביל את המכללה קדימה בשנים הקרובות.

בחלקו השני של העבר, הוענק תואר לשם כבוד (Honoris Causa) למר אליעזר שמואלי, מנכ"ל משרד החינוך לשעבר וממייסדי המסלול האקדמי המכללה למינהל.

התואר הוענק לו על פעילות ציונית, חינוכית וחברתית רבת שנים והישגים שהחלה לפני הקמת המדינה, על יזמה ופעילות רבת שנים והישגים לטיפוח, אינטגרציה וקידום החינוך וההשכלה של כל שכבות החברה הישראלית, על קידום המצוינות בחינוך והתרומה לשילוב הבין-עדתי לשם חיזוקה של החברה.

פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי המכללה למינהל הרחיב על הסיבות להענקת התואר ואמר: "טיפוח הצד החברתי בישראל הוא אחד האתגרים הגדולים שלנו, אליעזר שמואלי עסק בכך לאורך כל חייו, צעירים רבים בישראל חבים לו תודה".

אהרון ידלין, שר החינוך לשעבר בירך את שמואלי ואמר: "עבדנו ביחד שנים רבות, והוכחנו שאפשר לשמור על מערכת החינוך כמערכת דמוקרטית לבני כל השכבות, האתגר הגדול של החינוך בישראל הוא האינטגרציה"

אליעזר שמואלי הודה לחבר הנאמנים על בחירתו, ואמר: "מטרת חיינו היא להרחיב את השורות באקדמיה ולקלוט צעירים בעלי פוטנציאל מכל שכבות האוכלוסייה".

קרדיט צלם : יוסי אלתרמן

 מימין: פרופ' יורם עדן, סגן נשיא המכללה למנהל ופרופ' אשר טישלר נשיא המכללה מעניקים את התואר לאליעזר שמואלי 

לפרטים:

נועה שבתאי-ויצר -052-6910759

מתן ברקוביץ – 054-9136008