הטובים לסיירת תיקונים

יש לכם ידיים טובות ובעיקר לב חם? מחלקת הקהילה במנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון, קוראת לכם להתנדב ולתרום במגוון תחומי עשייה בבתיהם של מטופלי רווחה בעיר

עם הפנים לקהילה. סיירת התיקונים הפועלת במסגרת מחלקת הקהילה במנהל לשילוב חברתי בעירייה, מחפשת להרחיב את שורותיה ולהגדיל את היקף פעילויותיה למען חברי הקהילה. הפנייה היא לכל בעלי המקצוע שיש ביכולתם לתרום מעת לעת מזמנם ולבצע עבודות קלות שהן מתחום עיסוקם ביום יום.

הסיירת מופעלת על-ידי מתנדבים בעליי ידיים טובות ולב חם, שיכולים לבצע תיקונים ושיפוצים קלים בבתיהם של מטופלי רווחה. השירות מופעל כיום על ידי כ-25 מתנדבים מוכשרים אשר מתנדבים לתיקונים קלים, בממוצע פעם-פעמיים בחודש.

כל אדם אשר מטופל במנהל לשילוב חברתי יכול לפנות לקבלת סיוע מסיירת תיקונים דרך העובד/ת הסוציאלי/ת המטפל/ת.

התיקונים נעשים במגוון רחב של תחומים: אינסטלציה, חשמל, נגרות, תיקון מזגנים, החלפת מנעולים, תליית מדפים ווילונות, תיקון מחשבים ועוד. התיקונים הפופולאריים ביותר הינם בתחום תיקוני מכשירי חשמל, אינסטלציה וסיוד למניעת רטיבות.

הסיירת שואפת לצמוח הן בגיוס המתנדבים והן בקבלת הפניות ממטופלי המינהל.

מ"מ ראש העירייה וחבר המועצה ומחזיק התיק לשילוב חברתי במועצת העיר, מוטי עג'מי: "מדובר בפרויקט שהוא כל כולו נתינה ואהבת הזולת. היכולת של המתנדבים לתרום למען האחר ולשפר באופן מהיר ומקצועי את יכולתו של הנזקק לקיים שגרת חיים - היא מופלאה. אני קורא לכם להתנדב לפרויקט משמעותי זה ולשמח אנשים שבאמת זקוקים לשירות."  

אמיר מרום, מ"מ דוברת העירייה

30 בנובמבר 2015