אולם רב תכליתי חדש נחנך בחטיבת הביניים קריית גנים

המבנה החדש משתרע על שטח של 600 מ"ר והוקם בהשקעה של כחמישה מיליון שקלים * גם חטיבת הביניים עברה שדרוג וחודש מבנה ישן שבו שמונה כיתות אם וחדר מורים

למעלה מ-480 תלמידי חטיבת הביניים קרית גנים יזכו השנה לאולם ספורט חדש וסטודיו לריקוד שהוקם בהשקעה של כחמישה מיליון שקלים. האולם הרב תכליתי משתרע על שטח של 360 מ"ר, בנוסף הוקם גם סטודיו לריקוד שישמש גם כחדר חוגים בשטח של כמאה מ"ר. את העבודות מובילה החברה הכלכלית. האולם וחדר הסטודיו ישמשו את חטיבת הביניים קריית גנים וצפויים להיפתח כבר בשבוע הקרוב.

גם בית הספר עבר בחודשי הקיץ עבודות שדרוג ושיפוץ נרחבות. כידוע, בשנים האחרונות מובילה העירייה תהליך של איחוד חטיבות ביניים, במסגרת זו אוחדה חטיבת ביניים קריית גנים עם חטיבת הביניים של מקיף ט', מה שהצריך הגדלת מספר הכיתות. הפתרון שנמצא הוא שיפוץ יסודי למבנה ישן בשטח בית הספר שהיה נטוש בשלוש השנים האחרונות. מינהל החינוך ומינהל שפ"ע הובילו תוכנית שיפוץ מקיפה במסגרתה חודש המבנה בן השלוש קומות וקומת מרתף נוספת. שמונה כיתות אם שופצו וצוידו וכן שופץ חדר מורים. כל הקירות, בכל בית הספר, כולל המבנה הקיים, סוידו ונצבעו, הוחלפו כל הדלתות וכן שודרגו רוב המזגנים. ראש העירייה, דב צור, סייר בבית הספר ובאולם הספורט החדש והביע סיפוק מהתוצאות.

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת העיריה

2 בספטמבר 2015