רוצים לעדכן את מספר הנפשות בתאגיד המים?

רוצים לעדכן את מספר הנפשות בתאגיד המים? שלחו מסרון או היכנסו לאפליקציה.
תאגיד המים מניב משיק שירות חדש לתושב * החל מחודש הבא יעודכנו מספר הנפשות בכל בית אב בהתאם למרשם האוכלוסין המעודכן.  גיליתם טעות? אל תטריחו את עצמכם- כנסו לסמארטפון ועדכנו.
תאגיד המים והביוב מניב ראשון מתייעל ומקל על תושבי העיר בעדכון מספר הנפשות בכל בית אב. החל מחודש הבא (1.9.2016), נתוני מרשם האוכלוסין יקלטו אוטומטית בתאגיד המים ומספר הנפשות בכל בית אב בעיר יעודכן בכרטיס הצרכן, וזאת בהתאם לכללי המים שנקבעו על ידי רשות המים. ובכל זאת, על מנת להימנע מנתונים שגויים, בתאגיד המים שידרגו את יכולות העדכון של מספר הנפשות והפרטים האישיים הנדרשים, וכל תושב יכול לעדכן אותם בקלות באמצעות מספר פעולות פשוטות.
ניתן לשלוח מסרון (SMS) עם המילה "טופס" למספר הטלפון 055-9793311 ומיד תתקבל תשובה עם קישור כניסה לטופס הממוחשב שבו יעודכנו מספר הנפשות. אפשרות נוספת היא להוריד את יישום "וואטר לי", להיכנס לטפסים מקוונים ולעדכן את מספר הנפשות בביתו.
חשוב לציין שחישוב הכמות המוכרת, כלומר כמות המים בתעריף נמוך יותר, מתבססת על מספר הנפשות המתגוררת בנכס. למעשה, כל נפש זכאית ל-7 מ"ק מים לחודשיים בתעריף הנמוך יותר. כך שעדכון מספר הנפשות בבית עשוי להוזיל את עלויות המים.
נתוני מרשם התושבים נבדקים על ידי צוות מניב, במידה ומתגלה חוסר התאמה בין הנתונים המופיעים ברישומי מניב לבין הנתונים המופיעים במרשם האוכלוסין, תישלח הודעה בצירוף לחשבון המים של תושבי העיר, בה מתבקשים התושבים, לגביהם קיימת אי התאמה, לעדכן את מספר הנפשות בבית האב.
מנכ"לית תאגיד המים מניב, סאלי לוי: "אנו פועלים כל העת מתוך תפיסת שרות והנגשת המידע והשירותים לתושב. כבעבר, כך גם הפעם, חיפשנו ומצאנו את הדרך המהירה והיעילה בה ניתן לשרת את התושב. רכשנו והתאמנו תוכנה ויישום לצורך עדכון מספר הנפשות על ידי התושבים בצורה קלה ופשוטה. העדכון הנו ידידותי למשתמש ובאמצעות עדכון זה נמנע אי התאמות וחיוביים מיותרים".

כתב: יניב אוחנה, דוברות
תאריך: 7.8.16