תוכניות המוסמך של ביה"ס למינהל עסקים במכללה למינהל יקראו ע"ש חתן פרס ישראל - יאיר אהרוני

מנכ"ל GETT  ( גט טקסי) מארק און; נשיא המסלול האקדמי המכללה למנהל פרופ' אשר טישלר; דיקאן ביה"ס למינהל עסקים פרופ' אורן קפלן ובכירים נוספים לקחו חלק באירוע הסרת הלוט לקריאת תכניות המוסמך של ביה"ס למינהל עסקים על שם חתן פרס ישראל, פרופ' יאיר אהרני, כהכרת תודה על תרומתו הייחודית להקמת המסלול האקדמי המכללה למינהל וכהונתו כרקטור הראשון של המסלול האקדמי.

באירוע, אשר התקיים ביום חמישי במכללה למינהל, השתתפו גם פרופ' זאב הירש, ממייסדי ביה"ס למנהל עסקים במכללה, אבישי גל (לבקוביץ), מנכ"ל ג'ים ויו"ר ג'ים המועדון האסטרטגי, ופרופי תמר אלמור, דיקאן הסטודנטים.

פרופ' אשר טישלר, נשיא המסלול האקדמי פתח את האירוע ובירך :" יאיר ניחן בצורת חשיבה ייחודית, שחסרה היום למנהלים בשנת 2015, אני מודה לו על החוכמה הרבה והעשייה הנכונה עבור המכללה".

פרופ' אורן קפלן המשיך את דבריו של פרופ' טישלר ואמר: "בזכות ההשראה שהביא עימו  יאיר אהרני -  ביה"ס למינהל עסקים הוא גורם מקצועי מוביל במכללה, כבוד לנו ששמו  ילווה מעתה את ביה"ס ועשייתו".

בהמשך האירוע, נערכה קבלת פנים והרצאות שונות, בין היתר, הרצה מארק און, מנכ"ל GETT   בפני האורחים על התמודדות של תעשיות מסורתיות עם שינויים קיצוניים בדגש כמובן, על ענף המוניות.


מימין פרופ אשר טישלר נשיא המכללה למנהל פרופ יאיר אהרני פרופ אורן קפלן דיקאן ביהס הספר למנהל עסקים
צילום: עידן גרוס


נועה שבתאי ויצרף , דוברת המסלול האקדמי המכללה למינהל

22 בנובמבר 2015