יום התרמה של אגודת ניצן 24.3.14

 

מחר יום שני (24.3) יתקיים יום ההתרמה של אגודת ניצן  בשיתוף עם ארגוני החרשים ועמותת נט"ל

"במדינת ישראל עדיין אין חוק המחייב את מערכת החינוך לאבחון לקויות למידה.
משום כך, בשנת 2014 עדיין יש בארץ תלמידים רבים, שאינם מאובחנים. אגודת ניצן, היא הגורם היחיד שמסייע באיתור, אבחון וטיפול לאלפי תלמידים לקויי למידה מידי שנה, בעיקר בפריפריה, באוכלוסיות, שידן אינה משגת" לדברי עפרה אלול, יו"ר אגודת ניצן.

 לקראת יום ההתרמה השנתי, אגודת ניצן שמחה לבשר על חתימת הסכמים עם קופות החולים 'כללית' ו'מכבי', וזאת בנוסף להסכם הקיים עם קופ"ח לאומית, במסגרתם יוכלו מבוטחי הקופות לקבל שרותי אבחון במחירים מסובסדים בכל אחד מ- 35 סניפי ניצן הפזורים ברחבי הארץ.

לדברי דר' מלי דנינו, מנכ"לית אגודת ניצן: "האבחון הוא רק תחילת התהליך והוא חלק ממערך רחב לטיפול וסיוע לתלמידים ולהוריהם. המערך כולל: פעילות עם ילדים בתוך בתי הספר בפריפריה, סיוע להורים ותמיכה בהם באמצעות קבוצות תמיכה, אימון הורים ובתי ספר להורים. בנוסף, לפעילות מכוונת תלמידים, ניצן פעילה גם אחרי גיל בית ספר ומפעילה מערכי דיור לאוכלוסייה בוגרת של לקויי למידה, קשיי הסתגלות ותפקוד.
בשנה האחרונה, הגברנו באגודה את הסיוע לצעירים עם ליקויי למידה והפרעת קשב בגילאי 20-35 במציאת תעסוקה והכשרה לחיים עצמאיים".

כל התרומות מיום ההתרמה המשותף לאגודת ניצן, עמותת נט"ל וארגוני החרשים בישראל ישמשו את האגודה לצורך הענקת מלגות עבור אבחונים והוראה מתקנת לילדים ממשפחות שידן אינה משגת, וכן להמשך התמיכה בפעילות ניצן בקהילה.

לתרומת 10 ₪ יש לשלוח SMS למספר: 2050 או בטלפון:  03-5372270

 פרטים נוספים על אגודת ניצן ויום ההתרמה באתר:

  www.nitzan-israel.org.il

יום ההתרמה השנתי של אגודת ניצן, יחד עם ארגוני החרשים ועמותת נט"ל יתקיים מחר ביום שני (24 במרץ).
לפרטים נוספים: פנינה שלו – 054-7400740  /  מעין שטרן- 054-4605083 'שלו תקשורת'