יורם זפרני - איש של מופת

 גאווה גדולה לעיר ראשון לציון ולעמותת "ניצני ראשון"  יורם זפרני המשמש כיו"ר העמותה מאז ההקמה  קיבל את אות המופת  החברתי בישראל , בכנס ישראל- שדרות לחברה הישראלית במכללה האקדמית ספיר. שמתקיימת אחת לשנה .

בהענקת הפרס התכבדו יו"ר הכנסת ח"כ מר יולי אדלשטיין,נשיא ומייסד כנס ישראל אלוף( מיל) עוזי דיין ,עו"ד יורם סגי זקס יו"ר המועצה להתנדבות בישראל, הרב הראשי לישראל מר דוד לאו, יו"ר הקרן לידידות הרב יחיאל אקשטיין, נשיא מכללת ספיר  פרופ' גימי ויינבלט, ראש עיריית שדרות אלון דוידי, מנכ"ל כנס שי בן יעיש. את הטקס פתח והנעים הזמר שלמה בר 

השנה הוענקו 3 אותות מופת לעמותת "אמבי" ארגון המגמגמים בישראל,  ארגון פעמונים המסייעת למשפחות שנמצאות במשבר כלכלי,וליו"ר עמותת "ניצני ראשון" יורם זפרני.

הקרואים  הרבים צפו  בסרטונים שהופקו במיוחד לערב זה על הארגונים שזכו ועל עשייתו  הרבה של יו"ר עמותת "ניצני ראשון"  יורם זפרני. הדמעות  וההתרגשות גברו  מהצפייה בסרטון  בו ראו את ילדי "ניצני ראשון " בפעילות היומית שלהם במרכז הלימודי ובמועדונית,

המכובדים כל אחד בתורו עלה וברך את הזוכים ושמו דגש על הצורך הרב בהתנדבות בישראל. ועל אלו שטובת החברה בישראל לנגד עיניהם בחשיבה ובעשייה.

יורם זפרני הודה לחברי הוועדה ולמכובדים שרואים בעשייה ההתנדבותית נדבך חשוב בישראל, .

וכך אמר :עמותת "ניצני ראשון" הוקמה  בזכות ביתי ספיר .שהגיעה לגיל 20  וכמה גאווה יש בליבי שהגעתי כאן למכללת ספיר לקבל את אות המופת הישראלי, למרות שהפרס מוענק לי באופן אישי, אני לא לבד בעשייה המתמשכת  ברצוני להודות למשפחתי , לחבריי לצוות בניצני ראשון, למתנדבים ובמיוחד לילדי ניצני ראשון שמעניקים לנו כוחות כל יום מחדש.

 וכך נכתב על מגן ההוקרה" למר יורם זפרני על תרומתו לבטחון חברתי,

על פעילותו בעמותת "ניצני ראשון" אשר חרתה על דגלה את קירובו של הילד הנכה לקהילה,

 הגברת סיכוייו לחיים איכותיים וחשיפתו לחוויות שאינן קיימות בשגרת יומו.