יריד אביב סביבתי בגן נחום

תמונה של פסטיבל האביב
מכירת מוצרים, משחקים, בגדים, ספרים, כשכל ההכנסות מוקדשות לתרומה לקהילה. "הישן שלי הוא החדש שלך".
עם הפנים לקהילה: תושבי שכונת גן נחום נהנו מיריד אביב סביבתי, שהתקיים בגימנסיית גן נחום. היריד הוקם והופעל ביוזמת אשכול גני הילדים העירוניים בשכונה, והינו פרי שיתוף פעולה של אגף החינוך הקדם יסודי והאגף לאיכות הסביבה בעיר.
מטרתו של היריד הייתה מכירת מוצרים "יד שנייה", בגדים, משחקים וספרים במחירים  סימליים השווים לכל נפש בבחינת "הישן שלי הוא החדש שלך" .
כמו כן כלל היריד הפעלה ספורטיבית, דוכני יצירה, דוכני מזון שהכינו תושבות השכונה ,דוכני משקאות  ועוד. כל ההכנסות מהמכירות מוקדשות לתרומה לקהילה.
היריד הססגוני משך מאות מתושבי השכונה שיצרו אווירה מהנה במיוחד. "אירוע נפלא, בייחוד שאני יודעת שהכל מיועד לתרומה", ציינה אחת המשתתפות.
יפעת מאירוביץ- יפת , מחזיקת תיק איכות הסביבה והבריאות, ברכה על היוזמה וציינה עד כמה אירוע מהסוג זה מחזק את העשייה החינוכית בגני הילדים, מעודד ערכים של עשייה למען הזולת, מחבר את הקהילה בשכונה ומקדם את ערכי הקיימות. כל הכסף שנאסף ביריד נתרם בסופו לבית הספר "בני ארזים".
גם עיריית ראשון לציון התגייסה ותתרום לפנימייה ציוד ספורט. המשחקים, הספרים והבגדים שנותרו מהיריד נתרמו לילדי מועדוניות בעיר ולעמותת "פתחון לב".

כתב: אמיר מרום, דוברות
תאריך: 11.4.16