60 עובדי עיריית ראשון לציון פרשו לגמלאות

ראש העיר והפורשים
"עכשיו נתפנה לנכדים" 60 עובדי עיריית ראשון לציון פרשו לגמלאות באירוע פרידה מרגש,  בניהם  בני הזוג מזרחי שפורשים יחד אחרי 38 שנות עבודה משותפות *

גם סמנכ"ל העירייה, חיה ברנפלד שהחלה את עבודה בעירייה לפני 28 שנים כעובדת סוציאלית נפרדה "אני שומרת פינה חמה לכל אחד בליבי"

 השבוע התקיים אירוע פרידה מ-60 עובדי עירייה שפורשים לגמלאות. עבור בני הזוג יוסי ומרים מזרחי היה זה רגע מאוד מרגש, שינהם פורשים יחד אחרי שנות עבודה רבות. יוסי (67) עבד במשך 22 שנה במחלקת תברואה ומרים (64) סיכמה 16 שנה כאם הבית בשירות הפסיכולוגי. "זה רגע לא פשוט בשבילי, אני עדיין לא מעכלת"  סיפרה מרים בדמעות ואילו בעלה יוסי לא הצליח להסתיר את חיוכו "עכשיו אני אתפנה לנכדים, אני אקח אותם לטייל בארץ שלנו, יש לנו ארץ יפה, עדיין לא הספקנו לראות את כולה".

לבני הזוג ארבעה ילדים ושבעה נכדים, הם לא תכננו לעבוד באותו מקום עבודה ובטח לא לפרוש יחד, אך רצה הגורל ותכנן להם פרישה משותפת. יוסי, בעברו שחקן כדורגל בבית"ר ירושלים, מתכנן לחזור לכושר "אני אוהב ספורט, כל בוקר אני רץ חמישה קילומטרים" ומה לגבי אשתו? "היא עושה הליכה" הוא מחייך.

כאמור, יחד עם בני הזוג מזרחי, פרשו עוד 58 עובדים, שהבכירה בניהם היא סמנכ"ל העירייה, חיה ברנפלד שמסיימת את תפקידה אחרי 28 שנים. חיה החלה את עבודתה בעירייה כעובדת סוציאלית, לאחר מכן התקדמה לנהל את אגף גני הילדים שם הקימה את מערך הצהרונים של העירייה והחברה העירונית, בהמשך ניהלה את אגף הפרט במינהל החינוך המטפל ברווחתם הנפשית של תלמידי העיר\ בתפקיד זה הקימה ברנפלד את השירות הפסיכולוגי המשלים של העירייה. בהמשך התקדמה ברנפלד לתפקיד סמנכ"ל העירייה, בו כיהנה כשש שנים, ועסקה בתחומי הרווחה, הנוער, הקליטה והעלייה, ניהול האירועים וישיבות ההנהלה והמועצה. "אני נפרדת באמירת תודה על שיתוף פעולה ושומרת פינה חמה לכל אחד בליבי ומברכת להמשך עשייה פורה ומספק" אמרה באירוע הפרידה.

ראש העירייה, דב צור, העניק לכל אחד מהפורשים מגיני הוקרה עליהם חקוקות מילות תודה והערכה "זה אף פעם לא נגמר עד שזה נגמר, סיום הוא סימן להתחלה חדשה. היתרון שלכם כעובדי עירייה הוא שאתם יכולים להסתובב בעיר ולהיות גאים במשהו שהייתם שותפים לו, אם זה מבנה ציבורי, פרויקט או כל דבר אחר שבו העירייה מעניקה שירותים לתושב".

מנכ"ל העירייה, פרנקו גונן, הוסיף: "הסיפור לא תם, אתם חלק ממשפחת עובדי עיריית ראשון לציון ותמיד תהיו". עמרם פרץ, יו"ר ועד הגמלאים של העירייה בירך את הפורשים על כניסתם לוועד הגמלאים ועדכן אותם במצופה להם: "יש ריקודים, יש התעמלות, אומנות וכמובן נכדים, לא יהיה חסר לכם שום דבר" אמר בחיוך גדול.

כתב: יניב אוחנה, סגן דוברת עיריית ראשון לציון

10 בפברואר 2013