מגבירים את האכיפה בנווה כרמים

  החברה לביטחון מגבירה את השמירה על הסדר הציבורי  בראשון לציון

בעקבות תלונות רבות למוקד העירוני בחודשים האחרונים, החליטו בחברה לביטחון וסדר ציבורי בראשון לציון להגביר את האכיפה והשמירה על הסדר הציבורי בשכונת נווה כרמים, בדגש על רחוב הסוכה ובסביבותיו. כ- 90 פניות הגיעו בחודשים האחרונים ומרביתם עסקו במטרדי הרעש שגורמים נערים בשעות הלילה המאוחרות, וכן בנערים המפוצצים נפצים, שוברים בקבוקי אלכוהול, שומעים מוסיקה רועשת ומעשנים נרגילה ברחוב.

כחלק ממערך האכיפה העירוני הוחלט בחברה לביטחון להגביר בצורה מסיבית את האכיפה הן באופן גלוי והן באופן סמוי. הגברת האכיפה נערכת בעיקר בשעות הערב והלילה לאור הימצאותם של בני נוער משוטטים ברחובות השכונה ובגינות. בשבוע שעבר (ה) נרשמו 15 דו"חות בעקבות מעשי וונדליזם והקמת רעש על סך 660 שקלים וכן ניתן דו"ח סגירת עסק בעקבות פעילות שלא בשעות המותרות על פי חוק. בנוסף, החליטה החברה לביטחון לתגבר גם את האכיפה באזור חטיבת הביניים יצחק רבין בעיקר בימי שישי אחה"צ וזאת גם בשל ריבוי תלונות מצד התושבים על השחתת רכוש ורעש חריג בשעות אלו במקום.

מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני: "החברה לביטחון וסדר ציבורי עושה ככל יכולתה על מנת להעניק לתושבי ראשון לציון תחושת ביטחון, שקט ושלווה ולאפשר שגרת חיים ואיכות חיים. ריבוי התלונות במקרה זה הביא אותנו להגביר נוכחות ואכיפה. אני מקווה שהנוכחות תורגש והשקט יחזור לשכונה".

 כתב: עו"ד ינון אדלר, ס.דוברת עיריית ראשון לציון