מאות רבות הגיעו ליהנות מ"עדלאידע" ראשונית ססגונית שנערכה ברמת אליהו

דב צור בעדלוידע
 במסגרת ההשקעה הרחבה בתרבות הפנאי של הילדים ובני הנוער בשכונה קיימה עיריית ראשון לציון זו השנה השלישית את ה"עדלאידע" הססגונית ברמת אליהו

  600 צועדים מראשון לציון ומחוצה לה מילאו בשישי האחרון את רחובות שכונת רמת אליהו ב"עדלאידע" ראשונית ססגונית מיוחדת במינה שסיפקה אווירת פורים אמיתית שכללה שירים, ריקודים, שמחה רבה ובובות ענק. 

 האירוע נערך בנוכחותם של מאות מתושבי השכונה ומכובדים שהגיעו להשתתף בשמחה, ראש עיריית ראשון לציון, דב צור, חבר המועצה מחזיק תיק הנוער והצעירים, דורון אוזן וחבר המועצה, מחזיק תיק רמת אליהו, שמעון טרבלסי. מלבד אלו, קבוצות רבות הגיעו לקחת חלק באירוע, לחוות ולהפיץ את שמחת החג. בין המבקרים ניתן היה לצפות בקבוצת האקרובטיות להקת גלגלי הענק של זיכרון יעקב, מספר להקות ייצוגיות מהעיר לוד, הלהקות הייצוגיות של החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש ראשון לציון, חברי תנועת הנוער מדצ"ים עירונים וקבוצות ממתנ"ס רמת אליהו. את האירוע חתם מופע לולייני אויר והופעת להקות.

 ראש עיריית ראשון לציון, דב צור:"מזה שלוש שנים, השכונה מהווה מוקד מרכזי בחגיגות הפורים של העיר. לא פספסתי ואני לא מתכוון לפספס את האירוע המהנה גם בשנה הבאה.  קיומה של ה"עדלאידע" דווקא בשכונת רמת אליהו איננו מקרי:אנחנו עושים הכל על מנת שצעירי השכונה יזכו לתעסוקה איכותית ושתושבי העיר כולה והערים הסמוכות יכירו את יתרונותיה של רמת אליהו-כי יש הרבה כאלה. לאט לאט אנחנו מצליחים להפיח רוח צעירה, תעסוקה אטרקטיבית ואווירה ייחודית בשכונה. אני קורא לבני הנוער להציע כל דבר הנראה להם כנחוץ והכרחי לשדרוג השכונה-אני מבטיח להקשיב וליישם הצעות טובות".

 חבר המועצה, מחזיק תיק הצעירים והנוער, דורון אוזן: "מלבד השקעתו של ראש העירייה בשכונת רמת אליהו, ה"עדלאידע" היא סיפור הצלחה גדול במסגרת ההשקעה בנוער בעיר.

זה כבר הפך למסורת, זו השנה השלישית שאגף הנוער והצעירים בשיתוף מתנ"ס רמת אליהו מקיים "העדלאידע" בשכונה, מלבד היותה אירוע ססגוני ומשמח לכל תושבי העיר, מתקיימת העדלאידע בשיתוף פעולה מופתי בין גורמים כה רבים וכאחד שנולד בשכונה ולמד בה, אני גאה על כך שיש ביכולתי כמחזיק תיק הצעירים והנוער לתרום לשכונה בסיועו של ראש העירייה מר דב צור. בין היתר אני רוצה להודות לאגף הנוער והצעירים, לחברה לביטחון, למתנ"ס רמת אליהו, למינהלת השכונה, על העזרה בקיומו של האירוע. גם בשנים הבאות נמשיך לספק לצעירי השכונה תעסוקה איכותית ואטרקטיבית כפי שעשינו עד כה".

 חבר המועצה, מחזיק תיק רמת אליהו, שמעון טרבלסי:"פעם נוספת התבלטה אווירת השמחה המיוחדת המאפיינת את שכונת רמת אליהו שמשכה אליה גם השנה מאות רבות של משתתפים בחגיגות הפורים. אני שמח על ההיענות הגדולה מצד תושבי השכונה שהגיעו בהמוניהם ליהנות בחגיגות שערכנו במיוחד עבורם. נמשיך ונשקיע כל שנדרש כדי להבליט את מרכזיותה ואת נכסיה החיוביים של השכונה שתמשוך אליה צעירים מכל רחבי העיר ותהפוך למרכז מיוחד בעל תעסוקה אטרקטיבית לכל הילדים, בני הנוער וצעירי השכונה".

                                                                  

כתבה: יפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

12 במרץ 2012