ביטחון בקדמת הטכנולוגיה-שימושי משחשבתם

 החברה העירונית לביטחון וסדר ציבורי השיקה אתר אינטרנט חדש, מתקדם ומקיף לרווחת התושבים

באתר החדש תוכלו למצוא באתר את ריכוז כל המידע על פעילות החברה; בין יתר הדברים: טפסי בקשה לתו חנייה, ביצוע תשלומים, פירוט מתקנים עירוניים לשעת חירום, הנחיות למקרה של רעידת אדמה, פירוט חוקי עזר עירוניים, אמנת השירות של החברה, מודעות דרושים לעבודה בחברה לביטחון ועוד.

במסגרת מדיניות החברה העירונית לביטחון וסדר ציבורי, לשיפור מתמיד של השירות לתושב, החל מה-14.10.12 מפעילה החברה אתר אינטרנט חדש לרווחת התושבים. האתר החדש מרכז את כל המידע וכל השירותים הרלוונטיים תוך הפעלה פשוטה ונגישה לכל התושבים. 

בין יתר הדברים, תוכלו למצוא באתר החדש, פרסומי מכרזים, ביצוע תשלומים, טלפונים חשובים, טפסים חשובים, הסברים על כל אגפי החברה, חדשות, קישורים לאתרים חשובים -מגן דוד אדום, משטרת ישראל, פיקוד העורף, שירותי הכבאות, עיריית ראשון לציון, מוקד 106, פירוט חוקי עזר עירוניים, אמנת השירות של החברה, מודעות דרושים לעבודה בחברה לביטחון ועוד.כמו כן, האתר מרכז את כל המידע הדרוש לתושב בנושא היערכות לשעת חירום.

עוד באתר, תיק התושב-שיאפשר לתושב גישה נוחה לכל המידע האישי שלו: בקשה לתו חנייה, תשלום דו"חות חנייה, ערעור על דו"חות, תשלומים ועוד.

 חבר מועצת העיר, מחזיק תיק הבטחון ומ"מ יו"ר החברה לביטחון וסדר ציבורי, עו"ד סורין גנות:"החברה לביטחון משקיעה ללא הרף כדי לספק לתושבים שירות יעיל, אפקטיבי ונגיש בקדמת הטכנולוגיה. לצד פרויקטים רחבי היקף דוגמת המוקד העירוני החדש, חשוב לנו לאפשר לתושבים ערוץ דרכו יוכלו להתקשר עמנו ולקבל מענה מלא לצרכיהם באמצעות אתר האינטרנט החדש העומד לשירותם של התושבים. האתר יאפשר לנו לתת שירות טוב יותר לאזרח ויאפשר לאזרח לקבל את השירותים בדרך הקלה, הפשוטה ומהירה ביותר.במידה ולא מצאתם את המענה המבוקש באתר, נשמח לקבל הצעות ייעול".

מנכ"ל החברה לביטחון, מוטי נחמני:"היום, כאשר הטכנולוגיה עומדת לצידנו ועוזרת לנו לשפר את השירות לתושב, אנחנו לא חוסכים באמצעים כדי להפוך את הקשר בין החברה לתושבים, לפשוט, קל, נגיש ונוח. במסגרת זאת, חידשנו את אתר האינטרנט של החברה בסטנדרטים הגבוהים ביותר, באמצעותו יוכלו תושבי העיר לקבל את כל המידע הנחוץ להם ולבצע פעולות התקשרות עם החברה ותשלומים בכל זמן ובכל מקום. אני קורא לתושבי העיר להשתמש בשירותים שאנו מעמידים לרשותם על מנת לחזק את הקשר עמם ולהקל עליהם בכל פעילות הממשק עם החברה העירונית לביטחון וסדר ציבורי".

כתובתו של האתר החדש: www.rlz-bitachon.co.il.

 כתבהיפעת חמו, סגנית דוברת עיריית ראשון לציון

15 באוקטובר 2012