עבודות תאגיד המים "מניב" בשדרות יעקב

 

לידיעת התושבים ובעלי העסקים: צפויים הסדרי תנועה חדשים

במסגרת עבודות תשתית ופיתוח של תאגיד המים "מניב", יחלו בשבוע הבא, יום א', ה-23 ביוני, עבודות לחידוש תשתיות בשדרות יעקב בשיכון המזרח בעיר. במסגרת העבודות תוחלפנה תשתיות הביוב והתיעול העירוני בקטע שבין רחוב ירושלים לרחוב מורדי הגטאות. העבודות תכלולנה הנחת שרוולים לתאורה, לגינון ולמצלמות של החברה לביטחון וסדר ציבורי,  כמו כן, תוקם תשתית חדשה לכביש  ובהמשך ייסלל הכביש מחדש. העבודות צפויות להימשך כחצי שנה.

העבודה תחולק לשלושה מקטעים: ירושלים – החצב, החצב – הרקפת, הרקפת – מורדי הגטאות.

במסגרת העבודות ייחסמו לסירוגין קטעי הרחוב שנמצאים בעבודה. על כן, למשך כל התקופה, הסדרי התנועה, החנייה והתחבורה הציבורית ישתנו. קווי התחבורה הציבורית יועברו למשך כל תקופת העבודות לנתיב הנגדי, שיהפוך לנתיב דו סטרי.   

החברה העירונית לביטחון תתחשב באי הנוחות שתיגרם לתושבי האזור ותקל היכן שניתן, למעט במקרים של הפרעה לתנועה או לקיום העבודות.

כאמור, יבוצע חידוש תשתיות הביוב והתיעול בקטע הרחוב הרלוונטי, במהלך תקופה זו ייסגר נתיב כביש לתנועת כלי רכב והנתיב הנגדי יהפוך לדו סטרי אך המדרכות תהיינה פתוחות למעבר הולכי רגל.   לא תתאפשר גישה עם כלי רכב לבתים בקטע שייחסם, גישה לפריקה וטעינה  לבתי עסק תתאפשר בצמתים שיהיו פתוחים לתנועה.

אנו מודעים לכך שהעבודות יפריעו למהלך החיים התקין ברחוב ולכן נערכנו כמיטב יכולתנו על מנת למצוא הסדרי תנועה וחנייה למשך התקופה. מנכ"לית מניב הורתה להעמיד את כל האמצעים הדרושים ולא לחסוך במשאבים על מנת להשלים את העבודה מוקדם ככל האפשר. בכל שאלה או בעיה התושבים מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106 24 שעות ביממה.

תושבי רחוב שדרות יעקב  ובעלי העסקים ברחוב יקבלו השבוע עלונים לביתם שיסבירו את לוחות הזמנים המשוערים של העבודות. 

למידע אודות עבודות תשתית נוספות בעיר לחצו כאן  http://www.rishonlezion.muni.il/News/Pages/avodot_tashtit.aspx

 

טליה סומך - פינגולד, דוברת העירייה

18 ביוני 2013